Przejść do zawartości | Przejść do głównego menu | Przejść do wyszukiwania

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum

0 1 0% 1 Recenzja 100% polecamy

Tego produktu już się nie sprzedaje.
Proponujemy wybrać jego następce.

Kod towaru: 102176

Akcesoria

Cechy produktu

 • Sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu - aplikacja Mi Home
 • Ciśnienie ssania do 1800 Pa / min. objętość 0,67 m3 powietrza
 • Do 3 trybów wydajności o poziomie hałasu 62-68dB
 • Trzy niezależne czujniki do skutecznego czyszczenia
 • Filtr HEPA (w zestawie)
 • 12 czujników zapewniających nawigację 
 • Algorytm jednoczesnej lokalizacji i mapowania (SLAM)
 • Do 250 m2 powierzchni oddawane jest za jednym ładowaniem
 • Automatycznie ładuje i kontynuuje czyszczenie od miejsca, w którym zostało przerwane
 • Akumulatory litowo-jonowe o dużej pojemności zapewniają dodatkową trwałość
 • Maksymalna powierzchnia do 250 m2
 • Precyzyjna nawigacja laserowa jak w samochodzie Google
 • Magnetyczny pasek graniczny mówi robotowi, gdzie ma iść (nie ma w zestawie)

Prezentacja odkurzacza automatycznego Xiaomi Mi

Ten sprytny odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po wyjściu do pracy. Ma wysoką moc ssania dzięki wysokiej jakości japońskiemu silnikowi NIDEC, który może pomieścić do 0,67 m3 powietrza na minutę przy ciśnieniu do 1800 Pa. Akumulator litowo-jonowy 5200 mAh o wysokiej pojemności utrzyma robota w ruchu nawet przez 2,5 godziny, po czym odkurzacz przejdzie do stacji ładującej i będzie kontynuował ładowanie po jego zatrzymaniu. Naprawdę nie musisz się o nic martwić. Po prostu opróżnij zbiornik na śmieci. Dobrą cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia za pomocą aplikacji mobilnej Mi Home (Android / iOS).

Prezentacja odkurzacza automatycznego Xiaomi Mi

Mocny silnik japońskiej marki NIDEC

Podstawą każdego dobrej jakości odkurzacza jest porządny silnik. Dla Xiaomi Mi został wdrożony mocny silnik japońskiej marki Nidec, który ma ciśnienie ssania do 1800 Pa i posiada 0,67 metrów sześciennych na minutę powietrza. Jest to jeden z najpotężniejszych odkurzaczy automatycznych na rynku.

Przez to, że nowy robot posiada lepszy, mocniejszy silnik (maks. 1800 Pa) oraz wyposażony jest w miękkie domknięcie z bawełny i porowatą siatkę powietrzną, to zmniejsza hałas z pierwotnego 62 - 68 dB w 54-67 dB.

Wszystkie zanieczyszczenia są wciągnięte do pojemnika o objętości 0,42 litra, a jeśli to konieczne, odkurzacz przypomni o konieczności opróżnienia pojemnika. Główna szczotka jest umieszczona luźno na odkurzaczu, więc może on poruszać się w osi poziomej w celu zapewnienia odpowiedniego nacisku na wszystkie rodzaje dywanów i wykładzin podłogowych.

Przepływ powietrza przechodzi od zbiornika poprzez duży filtr HEPA, gdzie są zatrzymywane małe cząstki pyłu podczas odkurzania, przez co nie są uwalniane z powrotem do pomieszczenia. Wymienny filtr HEPA można zakupić u nas jako wyposażenie dodatkowe.

 

Mocny silnik japońskiej marki NIDEC

Trzy niezależne czujniki do wydajniejszego czyszczenia

"Mózgiem" odkurzacza są 3 oddzielne procesory, które działają w podobny sposób do ludzkiego umysłu. Współpracują ze sobą, zbierają i przetwarzają dane w zsynchronizowany sposób, tworząc mapę pomieszczenia i planując trasę odkurzania, dzięki czemu robot jest znacznie bardziej wydajny.

Trzy niezależne czujniki do wydajniejszego czyszczenia

Doskonała orientacja w każdej przestrzeni

Każde gospodarstwo domowe ma określony podział pomieszczeń. Jak spełnić oczekiwania wszystkich klientów? Odkurzacz ma 13 głównych czujników do nawigacji w przestrzeni. Wysokość odkurzacza wynosi 9,6 centymetra, dzięki czemu może łatwo dostać się wszędzie, nawet pod meble, gdzie ciężko jest normalnie dosięgnąć.

Doskonała orientacja w każdej przestrzeni

Najlepszy algorytm SLAM z możliwością przewidywania

 

Dzięki niezwykle precyzyjnemu czujnikowi pomiaru odległości (laser LDS zamontowany w obracającej się o 360 stopni "głowie" inteligentnego odkurzacza) do przedmiotów, ścian i innych przeszkód z prędkością obracania 360 stopni w 5 sekund i wiodącemu w branży algorytmowi SLAM (algorytm jednoczesnej nawigacji i budowania mapy terenu/pomieszczenia w czasie rzeczywistym). Dzięki tym funkcjom może dokładnie określić trasę czyszczenia w celu zapewnienia najbardziej efektywnego sprzątania.

Najlepszy algorytm SLAM z możliwością przewidywania

Nie martw się, odkurzacz sam zadba o ładowanie

Za pomocą czujników odkurzacz lokalizuje stację ładującą. Po opróżnieniu pomieszczenia automatycznie powraca do stacji najkrótszą możliwą drogą. Jeśli stan baterii spadnie do 20% podczas odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie dokładnie tam, gdzie się zatrzymał.

Nie martw się, odkurzacz sam zadba o ładowanie

Odkurzanie wzdłuż ścian

 

Częstym problemem w odkurzaczach automatycznych jest to, że przestrzeń pod ścianą pozostaje niewykorzystana. Robot wykorzystuje czujnik do utrzymywania dokładnej odległości 10 mm od ściany podczas odkurzania. W tym samym czasie szybko obracająca się szczotka boczna dokładnie omiata przestrzeń wzdłuż ściany, aby zapewnić odkurzanie wszystkich miejsc.

Odkurzanie wzdłuż ścian

Mocna, wytrzymała bateria

Xiaomi Mi Robot jest uzbrojony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh. Artykuły pochodzą od renomowanych firm LG / Panasonic, a także producentów urządzeń typu Powerbank.

Ta wydajność pozwala na maksymalnie 2,5 godziny ciągłego odkurzania, do 250 m2 powierzchni. Oczywiście, zawsze zależy to od konkretnych warunków pracy robota.

Poziom naładowania akumulatora jest wskazywany przez okrągłą ramkę wokół przycisków odkurzacza. Gdy jest biała, bateria ma ponad 50% pojemności. Jeśli jest koloru pomarańczowego, ładuje się między 20-50%, ale jeśli świeci na czerwono, poziom naładowania akumulatora jest poniżej 20%. Jednak nie musisz się tym martwić, - odkurzacz automatycznie zatrzyma ruch, sam podjedzie do ładowania stacji, a następnie wróci na miejsce, w którym przerwał odkurzanie.

Mocna, wytrzymała bateria

Sterowanie przez aplikację mobilną

Aplikacja sterująca Mi Home łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami.

Aplikacja doskonale nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie. Nie musisz być w domu, aby zacząć odkurzać podłogę lub sprawdzić, ile masz w domu stopni.

Dzięki aplikacji Mi Home możesz zaplanować kiedy i jak często będzie odkurzał wasz pomocnik, a nawet zadać jednorazową pracę będąc poza domem. Możesz także kontrolować siłę ssania i widzieć trasę, którą odkurzacz podążał podczas pracy.

Sterowanie przez aplikację mobilną

Specyfikacja techniczna

 • Model: Robot Xiaomi Mi
 • Kolor: biały
 • Bateria: Li-ion
 • Max. powierzchnia pokrycia: 250 m²
 • Pojemność baterii: 5200 mAh
 • Poziom hałasu: 62-68 dB
 • Wysokość: 10 cm
 • Wymiary (szerokość x głębokość): 34,5 x 34,5 x 9,6 cm
 • Waga: 3,8 kg
 • Czas działania: do 150 min.
 • Pojemność pojemnika na odpady: 0,42 l
 • Filtracja: Filtr typu HEPA
 • Obsługiwane rodzaje powierzchni: wszystkie
 • Wirtualna ściana: tak (brak w zestawie)
 • Czas czyszczenia: tak
 • Wi-Fi: tak
 • Obsługuj przez telefon: tak
 • Nazwa aplikacji: Mi Home

Zawartość opakowania

Wasze pytania

Wstawić pytanie

 • Izabela 3. 10. 2022

  Viomi v3

  Mam ro it’s viomi v3. Od samego początku stoi na bazie podłączonej do prądu. W trakcie gwarancji działał raz lepiej raz gorzej ale działał. Teraz wiszą do sprzątania, po 20-30 min ( w połowie pracy) wraca do bazy na lądowanie. Dodam, ze korzystam z aplikacji. Widzę, ze przejeżdża obwód pomieszczeniai i jedzie się doładować i tak za każdym razem. Nawet po nocy nie chce objechać całej powierzchni. Co może być przyczyna? Bateria powinna być sprawna. Korzystam z niego 3 rok. Gdzie można to sprawdzić?

  • Monika Specjalista 4. 10. 2022

   Dzień dobry

   jeżeli urządzenie pracuje do 20-30 minut i wraca się ładować to najprawdopodobniej należy wymienić baterię na nowa. 3 lata to i tak bardzo długo na jednej baterii. 

   Pozdrawiamy, team Robot World

    

 • Marcin 3. 10. 2022

  Xiaomi mi vacuum robot

  Dzień dobry, mój robot ładuje się w stacji, kiedy go uruchamiam wydaje komendę głosową start the cleaning po czym gasi silnik i tak jakby dalej się ładował. Nie opuszcza bazy. Wymieniłem baterię ale brak rezultatu. Włączam go, on się uruchamia, aktywuje szczotkę boczną i po kilku sekundach się wyłącza. Co można z tym problemem zrobić...? Myślałem że słaba moc akumulatora nie pozwala mu odjechać z bazy, ale na nowej baterii jest tak samo. Kilka sekund zaszumi i się wyłącza

  • Monika Specjalista 3. 10. 2022

   Dzień dobry, 

   czy bateria została wymieniona na oryginalną? 

   Jeżeli tak to w takim wypadku pozostaje jedynie reklamacja w miejscu zakupu. 

   Pozdrawiamy, team Robot World

 • Julia 1. 10. 2022

  Viomi V3

  Dzień dobry :)jestem posiadaczka viomi v3. Robot nie reaguje na przycisk. Przycisk się nie swieci pomimo umieszczenia robota w stacji ładującej. Wydaje co jakiś czas komunikat „…………. Power off” Podejrzewam ze robot jest prawdopobnie całkowicie rozładowany, pomimo umieszenia go na ponad 24h w stacji ładującej - nie reaguje. Już raz taka sytuacja miała miejsce został on wtedy odesłany na reklamacje, gdzie poinformowali nas ze robot jest sprawny i był jedynie rozładowany. Chciałabym wiec zapytać czy mogę w jakiś sposób w domu sama zadziałać ? Z góry dziękuje za odpowiedz

  • Monika Specjalista 2. 10. 2022

   Dzień dobry, 

   z tekstu wynika, że on nie stoi na stacji ładującej 24h, bo jeżeli rozładowuje się do 0% baterii to musi być ściagany ze stacji. Urządzenie musi stac 24h na stacji ładującej. Nawet jeżeli pracuje 1-2 razy w tygodniu. Rozładowywanie go do 0% baterii powoduje jej zniszczenie. Proszę zakupić nową baterię i ją wymienić. 

   Pozdrawiamy, team Robot World 

 • Szymon 26. 9. 2022

  Dreame bot L10pro

  Posiadam dreame bot l10 pro, był odesłany na serwis ponieważ ciągle pojawiał się komunikat o konieczności wymiany filtra, odkurzacz został naprawiony. Po tym jak wrócił z naprawy, pojawił się inny problem. Odkurzacz nie ma zaplanowanego sprzątania, ma ustawiony tryb nie przeszkadzać między godziną 22 a 6 rano, a sam z siebie rozpoczyna sprzątanie o godzinie 1. 30 w nocy. Jakiś pomysł co z tym zrobić?

 • Marta 22. 9. 2022

  Brak możliwości zmiany mocy ssania

  Witam, posiadam od około 2 lat odkurzać Viomi V3. W ostatnim czasie zauważyłam ze nie mogę zmienić mocy ssania w odkurzaczu. Aplikacja w telefonie jest zaktualizowana, jednak w momencie gdy klikam w telefonie zmianę mocy ssania na np „ tryb średni” odkurzacz nie reaguje, czasami jedynie słychać delikatna różnicę dźwięku ale to nie jest wciąż to samo co było zawsze. Co mogę w takiej sytuacji zrobić?

  • Monika Specjalista 22. 9. 2022

   Dzień dobry, 

   po dwóch latach użytkowania bateria może być już słaba i stąd nie będzie możliwości zmiany mocy ssania. 

   Pozdrawiamy, team Robot World 

   • Eliza 2. 10. 2022

    Dzień Dobry,
    U mnie podobna sytuacja z tym że robot nie ma jeszcze roku od zakupu, rok minie w grudniu, czy to możliwe żeby bateria była już do wymiany?
    Robo z mopem Mi Robot — standard

    • Monika Specjalista 2. 10. 2022

     Dzień dobry, 

     gwarancja na baterię to 6 miesięcy, zatem możliwa jest i tak sytuacji. Wszystko zależy również od tego jak wygląda ładowanie. Urządzenie powinno stać 24h na stacji ładującej, nie wolno go wyłączać itp. Jeżeli będzie wyłączone i cały czas ładowane po rozładowaniu się baterii to niestety bateria nie wytrzyma zbyt długo. Zawsze można odesłać urządzenie na reklamacje w miejscu zakupu aby sprawdzić czy to wina baterii czy jednak jest inny powód. 

     Pozdrawiamy, team Robot World

 • Mirek 12. 9. 2022

  Odkurzacz nie wraca do bazy

  Dzień dobry.
  Odkurzacz Xiaowa model C102-00(użytkowany od około 3 lat) po około 38 minutach pracy nagle zatrzymuje się i nie wraca do bazy. Nie działają żadne funkcje(jakby wyładowywał się w 100%).
  Muszę przenieść go do bazy i zaczyna się proces ładowania. Przy następnym cyklu problem się powtarza. Resetowanie nic nie zmieniło. Czy można jakoś wyeliminować problem?

  • Monika Specjalista 12. 9. 2022

   Dzień dobry, 

   nadszedł czas na zakup nowej batrii, opisana sytuacja świadczy o tym, że bateria już jest do wymiany. 

   Pozdrawiamy, team Robot World 

   • Mirek 12. 9. 2022

    Dzień dobry. Dziękuję za informację.
    Czy opłaca się zakup nowej baterii przy sprzęcie przeszło 3-letnim, czy lepiej pomyśleć o nowym?

    • Monika Specjalista 12. 9. 2022

     Dzień dobry, 

     to już wybór leży po Pana stronie, jeżeli urządzenie pracuje prawidłowo i satysfakcjonująco to jak najbardziej wymieniłabym baterię i nadal z niego korzystała. Natomiast w przeciągu 3 lat pojawiło się na rynku wiele nowości, zatem wszystko zależy jakie ma Pan wymagania. 

     Pozdrawiam, team Robot World

     • Mirek 13. 9. 2022

      Dziękuję.
      Czy u Państwa mogę kupić nową baterię do tego urządzania?

      • Monika Specjalista 13. 9. 2022

       Dzień dobry, 

       oczywiście, można zakupić u nas tą baterię - https://www.robotworld.pl/bateria-do-xiaomi-5200-mah 

       Pozdrawiamy, team Robot World 

     • Jey 12. 9. 2022

      Ja mam 4 letnie urządzenie. Objawy podobne. Kupiliśmy nową baterię (zamiennik), która popracowała 8 miesięcy i dzieje się tak samo. Zamiennik nie wytrzymał tak długo jak oryginał, więc polecam kupić lepszą baterię.

 • Magda 11. 9. 2022

  Starting to charge

  Witam
  Od jakiegoś czasu mój robot zaczyna sam mówić, starting to charge i tak przez kilka minut. Zauważyłam też że po skończeniu pracy nieco krzywo dokuje w bazie. Miał ktoś taki problem?

 • Kacper 1. 9. 2022

  Nie działa szczotka kątowa

  Dzień dobry, w odkurzaczu przestała się ruszać szczotka kątowa czy da się to jakoś naprawić nie wysyłając do serwisu (gwarancja wygasła)?

  • Monika Specjalista 1. 9. 2022

   Dzień dobry, 

   obawiam się, że jednak serwis będzie w tym wypadku konieczny. 

   Pozdrawiamy, team Robot World 

 • Agnieszka 18. 8. 2022

  świeci na czerwono

  Dzień Dobry. Problem z robotem polega na tym, że świeci na czerwono. Dioda Wi-Fi sobie mruga na niebiesko. Odkurzacz ma problem z podłączeniem się do bazy. Nie wiem, jak go zresetować i co może być przyczyną jego reakcji

 • Robert 16. 8. 2022

  Odkurzacz głupieje!

  Witam odkurzacz głupieje, widzi przeszkody których nie ma zygzakuje kręci się w kółko, potem wywala błąd że się zablokował itd.
  Był w naprawie, wymieniono czujniki i miało być dobrze, ale nie jest! O co z tym chodzi??

Wyświetlić wszystkie pytania 281

Recenzje produktu

0%

0%

1 recenzja

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

100 % ludzi poleca produkt

Dodać własną recenzję

Dodaj własną recenzję

Zamknąć

Napisz zalety i wady, każdy punkt na jeden w jednym wierszu.Zostaw puste, jeśli nie masz pomysłu.

Całkowita ocena Ilość ocen 100%: 74

 • Paweł

  17. 11. 2021

  0% 0%

  Bardzo fajne urządzenie, jestem zadowolony z zakupu

  • dobrze sprząta, funkcja mopowania
  • strasznie jasne kontrolki, które przeszkadzają w nocy

Produkt został dodany do kosza

Zamknąć

Do koszyka

Dostawa ZA DARMO!

Produkt dodany do porównania

Zamknąć

Porównać wszystko