Przejść do zawartości | Przejść do głównego menu | Przejść do wyszukiwania

zniżka40,47 zł

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum

0% 1 Recenzja 100% polecamy

Kod towaru: 102176

Akcesoria

Cechy produktu

 • Sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu - aplikacja Mi Home
 • Ciśnienie ssania do 1800 Pa / min. objętość 0,67 m3 powietrza
 • Do 3 trybów wydajności o poziomie hałasu 62-68dB
 • Trzy niezależne czujniki do skutecznego czyszczenia
 • Filtr HEPA (w zestawie)
 • 12 czujników zapewniających nawigację 
 • Algorytm jednoczesnej lokalizacji i mapowania (SLAM)
 • Do 250 m2 powierzchni oddawane jest za jednym ładowaniem
 • Automatycznie ładuje i kontynuuje czyszczenie od miejsca, w którym zostało przerwane
 • Akumulatory litowo-jonowe o dużej pojemności zapewniają dodatkową trwałość
 • Maksymalna powierzchnia do 250 m2
 • Precyzyjna nawigacja laserowa jak w samochodzie Google
 • Magnetyczny pasek graniczny mówi robotowi, gdzie ma iść (nie ma w zestawie)

Prezentacja odkurzacza automatycznego Xiaomi Mi

Ten sprytny odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po wyjściu do pracy. Ma wysoką moc ssania dzięki wysokiej jakości japońskiemu silnikowi NIDEC, który może pomieścić do 0,67 m3 powietrza na minutę przy ciśnieniu do 1800 Pa. Akumulator litowo-jonowy 5200 mAh o wysokiej pojemności utrzyma robota w ruchu nawet przez 2,5 godziny, po czym odkurzacz przejdzie do stacji ładującej i będzie kontynuował ładowanie po jego zatrzymaniu. Naprawdę nie musisz się o nic martwić. Po prostu opróżnij zbiornik na śmieci. Dobrą cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia za pomocą aplikacji mobilnej Mi Home (Android / iOS).

Prezentacja odkurzacza automatycznego Xiaomi Mi

Mocny silnik japońskiej marki NIDEC

Podstawą każdego dobrej jakości odkurzacza jest porządny silnik. Dla Xiaomi Mi został wdrożony mocny silnik japońskiej marki Nidec, który ma ciśnienie ssania do 1800 Pa i posiada 0,67 metrów sześciennych na minutę powietrza. Jest to jeden z najpotężniejszych odkurzaczy automatycznych na rynku.

Przez to, że nowy robot posiada lepszy, mocniejszy silnik (maks. 1800 Pa) oraz wyposażony jest w miękkie domknięcie z bawełny i porowatą siatkę powietrzną, to zmniejsza hałas z pierwotnego 62 - 68 dB w 54-67 dB.

Wszystkie zanieczyszczenia są wciągnięte do pojemnika o objętości 0,42 litra, a jeśli to konieczne, odkurzacz przypomni o konieczności opróżnienia pojemnika. Główna szczotka jest umieszczona luźno na odkurzaczu, więc może on poruszać się w osi poziomej w celu zapewnienia odpowiedniego nacisku na wszystkie rodzaje dywanów i wykładzin podłogowych.

Przepływ powietrza przechodzi od zbiornika poprzez duży filtr HEPA, gdzie są zatrzymywane małe cząstki pyłu podczas odkurzania, przez co nie są uwalniane z powrotem do pomieszczenia. Wymienny filtr HEPA można zakupić u nas jako wyposażenie dodatkowe.

 

Mocny silnik japońskiej marki NIDEC

Trzy niezależne czujniki do wydajniejszego czyszczenia

"Mózgiem" odkurzacza są 3 oddzielne procesory, które działają w podobny sposób do ludzkiego umysłu. Współpracują ze sobą, zbierają i przetwarzają dane w zsynchronizowany sposób, tworząc mapę pomieszczenia i planując trasę odkurzania, dzięki czemu robot jest znacznie bardziej wydajny.

Trzy niezależne czujniki do wydajniejszego czyszczenia

Doskonała orientacja w każdej przestrzeni

Każde gospodarstwo domowe ma określony podział pomieszczeń. Jak spełnić oczekiwania wszystkich klientów? Odkurzacz ma 13 głównych czujników do nawigacji w przestrzeni. Wysokość odkurzacza wynosi 9,6 centymetra, dzięki czemu może łatwo dostać się wszędzie, nawet pod meble, gdzie ciężko jest normalnie dosięgnąć.

Doskonała orientacja w każdej przestrzeni

Najlepszy algorytm SLAM z możliwością przewidywania

 

Dzięki niezwykle precyzyjnemu czujnikowi pomiaru odległości (laser LDS zamontowany w obracającej się o 360 stopni "głowie" inteligentnego odkurzacza) do przedmiotów, ścian i innych przeszkód z prędkością obracania 360 stopni w 5 sekund i wiodącemu w branży algorytmowi SLAM (algorytm jednoczesnej nawigacji i budowania mapy terenu/pomieszczenia w czasie rzeczywistym). Dzięki tym funkcjom może dokładnie określić trasę czyszczenia w celu zapewnienia najbardziej efektywnego sprzątania.

Najlepszy algorytm SLAM z możliwością przewidywania

Nie martw się, odkurzacz sam zadba o ładowanie

Za pomocą czujników odkurzacz lokalizuje stację ładującą. Po opróżnieniu pomieszczenia automatycznie powraca do stacji najkrótszą możliwą drogą. Jeśli stan baterii spadnie do 20% podczas odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie dokładnie tam, gdzie się zatrzymał.

Nie martw się, odkurzacz sam zadba o ładowanie

Odkurzanie wzdłuż ścian

 

Częstym problemem w odkurzaczach automatycznych jest to, że przestrzeń pod ścianą pozostaje niewykorzystana. Robot wykorzystuje czujnik do utrzymywania dokładnej odległości 10 mm od ściany podczas odkurzania. W tym samym czasie szybko obracająca się szczotka boczna dokładnie omiata przestrzeń wzdłuż ściany, aby zapewnić odkurzanie wszystkich miejsc.

Odkurzanie wzdłuż ścian

Mocna, wytrzymała bateria

Xiaomi Mi Robot jest uzbrojony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh. Artykuły pochodzą od renomowanych firm LG / Panasonic, a także producentów urządzeń typu Powerbank.

Ta wydajność pozwala na maksymalnie 2,5 godziny ciągłego odkurzania, do 250 m2 powierzchni. Oczywiście, zawsze zależy to od konkretnych warunków pracy robota.

Poziom naładowania akumulatora jest wskazywany przez okrągłą ramkę wokół przycisków odkurzacza. Gdy jest biała, bateria ma ponad 50% pojemności. Jeśli jest koloru pomarańczowego, ładuje się między 20-50%, ale jeśli świeci na czerwono, poziom naładowania akumulatora jest poniżej 20%. Jednak nie musisz się tym martwić, - odkurzacz automatycznie zatrzyma ruch, sam podjedzie do ładowania stacji, a następnie wróci na miejsce, w którym przerwał odkurzanie.

Mocna, wytrzymała bateria

Sterowanie przez aplikację mobilną

Aplikacja sterująca Mi Home łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami.

Aplikacja doskonale nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie. Nie musisz być w domu, aby zacząć odkurzać podłogę lub sprawdzić, ile masz w domu stopni.

Dzięki aplikacji Mi Home możesz zaplanować kiedy i jak często będzie odkurzał wasz pomocnik, a nawet zadać jednorazową pracę będąc poza domem. Możesz także kontrolować siłę ssania i widzieć trasę, którą odkurzacz podążał podczas pracy.

Sterowanie przez aplikację mobilną

Specyfikacja techniczna

 • Model: Robot Xiaomi Mi
 • Kolor: biały
 • Bateria: Li-ion
 • Max. powierzchnia pokrycia: 250 m²
 • Pojemność baterii: 5200 mAh
 • Poziom hałasu: 62-68 dB
 • Wysokość: 10 cm
 • Wymiary (szerokość x głębokość): 34,5 x 34,5 x 9,6 cm
 • Waga: 3,8 kg
 • Czas działania: do 150 min.
 • Pojemność pojemnika na odpady: 0,42 l
 • Filtracja: Filtr typu HEPA
 • Obsługiwane rodzaje powierzchni: wszystkie
 • Wirtualna ściana: tak (brak w zestawie)
 • Czas czyszczenia: tak
 • Wi-Fi: tak
 • Obsługuj przez telefon: tak
 • Nazwa aplikacji: Mi Home

Zawartość opakowania

Wasze pytania

Zadaj pytanie

 • Paweł 19. 11. 2023

  Roborock S55

  Mam odkurzacz Roborock S55. Od jakiegoś czasu cały czas wyskakuje błąd 4 i czyszczenie sensorów nic nie daje po po chwili jest to samo. Zauważyłem, że w sensorach od środka jest kurz ale nie wiem jak to wyczyścić i nigdzie nie znalazłem na ten temat informacji. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i go rozwiązał?
  Dodatkowo od jakiegoś czasu wyskakuje błąd 8 pomimo, że nie ma żadnej przeszkody. Czy to może być problem z czujnikiem lasera ?

 • Max 7. 11. 2023

  Dreame d9 max błąd

  Witam , robot po włączeniu nie reaguje na nic mrugają wszystkie trzy przyciski białym kolorem. Można go tylko wyłączyć i tak w kółko

  • Monika Specjalista 8. 11. 2023

   Dzień dobry, 
   proponuję wykonać reset urządzenia, jeżeli to nie przyniesie rezultatu polecam odesłać urządzenie na reklamację w miejscu zakupu. 

   Pozdrawiamy, team Robot World

 • Małgorzata 24. 10. 2023

  Dream bot L10 pro

  Odkurzacz po komendzie do pracy wyjeżdża ze stacji ładowania dosłownie 1 cm i koniec żadnej dalszej reakcji
  Odkurzacz kilkakrotnie restartowany, aplikacja kilkakrotnie usuwana i instalowana ponownie
  Na komendę z aplikacji i ręcznie reakcja jest identyczna rusza 1 cm i zatrzymuje się
  Nie ma żadnych komunikatów, ani w aplikacji ani wydawanych bezpośrednio przez robota
  Odkurzacz wyczyszczony, odkurzony każdy laser kamera, nie ma nic obok co by zakłócało wyjazd robota

  • Monika Specjalista 25. 10. 2023

   Dzień dobry,
   od jak dawna urządzenie jest używane? Kiedy była wymieniana bateria a nową? Kiedy były wymieniane filtry i szczotki? Najprawdopodobniej w tym przypadku do wymiany będzie bateria. 
   Pozdrawiamy, team Robot World 

   • Kasia 8. 11. 2023

    Mam ten sam problem, co opisany powyżej. Zaczęło się od przerywania pracy w trakcie sprzątania, pomimo ze bateria nie była rozładowana. Pomógł reset urządzenia. Przez miesiąc pracował bez zarzutu. Od 25.10.2023 wyjeżdża 1 cm z bazy i na tym kończy się jego aktywność. Odkurzacz kupiony 2,5 roku temu. Bateria nie była wymieniana. Z tym ze nie bardzo rozumiem, w jaki sposób mógłby być to problem baterii, gdyż do tej pory nie dawał żadnych oznak pod tym kątem. Bardziej wyglada to na problem z oprogramowaniem. Jeżeli jednak jest to problem baterii, gdzie można kupić oryginalna baterię do tego modelu?

    • Monika Specjalista 9. 11. 2023

     Dzień dobry, 
     zdecydowanie będzie to bateria, nie widzę w tego typu zachowaniu urządzenia niczego co mogłoby wskazywać na problem z oprogramowaniem. Urządzenie na stacji ładującej zawsze będzie miało 100% naładowanej baterii albo nieco mniej. Po wyjechaniu ze stacji, czasami po minucie, czasami po 1 sekundzie, momentalnie się rozładuje. 
     Zalecam zatem wymianę baterii na nową. 

     Pozdrawiamy, team Robot World 

     • Kasia 9. 11. 2023

      Dzień dobry, niestety jest inaczej niż zostało to przez Państwa opisane. odkurzacz po wyjechaniu z bazy i zatrzymaniu się, nawet po dwóch godzinach (po ponownym podłączeniu do bazy) wskazuje, ze bateria nadal jest pełna lub z niewielkim ubytkiem (kilka procent).
      Gdzie można kupic nową baterię do tego modelu, gdyż nie odpowiedzieli Państwo na to pytanie, zadane przeze mnie w poprzedniej wiadomości.

      • Monika Specjalista 9. 11. 2023

       Na stacji ładującej bateria zawsze będzie pełna, po zjechaniu ze stacji urządzenie się rozładowuje natychmiast, po kilku seksundach czy minutach W zależności od pojemności baterii. 
       Baterii proszę szukać w sklepach stacjonarnych lub on-line. 
       Nasz sklep w obecnej chwili nie posiada baterii do tego modelu. 

       Pozdrawiamy, team Robot World 

 • Daria 19. 10. 2023

  Roborock E4 nie mówi

  Dzień dobry mój robót przestał nagle "mówić " czy ktoś wie co może być tego przyczyną ? Jak to naprawić?

 • Łukasz 16. 10. 2023

  Viomi V2 nie rusza i nie rysuje mapy

  Robot Viomi V2, kilka lat super. Od tygodnia nie chce ruszać. Laser niby się kręci, ale nie chce ruszyć. Wyskakują komunikaty o wyjątku wyposażenia i o laserze. Jak w końcu jakoś cudem ruszy to w aplikacji zero mapy, tylko kreska gdzie jest. Czy trzeba wymienić cały laser?

 • Lukasz 7. 9. 2023

  DREAME Bot L10 Pro

  Witam
  Mam problem z DREAME Bot L10 Pro
  Wymieniony został filtr i od tego czasu odkurzacz rusza i po około 10 sekundach zatrzymuje sie i mówi komunikat Please check filtr (kupiłem inny filtr od innego sprzedawcy i dalej to samo)

 • Angelika 15. 8. 2023

  Przy funkcji z mopem odkurzacz wariuje i leje wodę w jednym miejscu

  Witam
  Dotyczy robota E10
  Mam go 1,5 miesiąca, tak już restartował, podłączałem ponownie do apki i sieci, problem powrócił
  Przy funkcji z mopem po 5 minutach " myje" jedno miejsce i zalewa woda TO miejsce w którym stoi
  Gdy pracuje sam odkurzacz, takie sytuacje nie mają miejsca.

 • Mateusz 10. 8. 2023

  Xiaomi Mop Pro 2 - włącza się, ale nie jedzie

  Xiaomi Mop Pro 2 - włącza się, jakby miał jechać, kilka kilkanascie, kręci się laser, boczna szczotka, próbuje jechać 3 x po 0,5 cm i dalej nie jedzie. Jest komunikat, żeby usunąć przeszkody. Wyczyściłem wszystkie ruchomości i dalej to samo. Czy to z aplikacji czy to ręcznie

  • Monika Specjalista 10. 8. 2023

   Dzień dobry,
   proszę zresetować urządzenie, postukać w czujniki w obudowie urządzenia. 

   Pozdrawiamy, team Robot World

 • Tomek 5. 8. 2023

  brudny laser?

  Witam. Posiadam od 2 miesięcy Robot Vacuum X10+ dzisiaj gdy chciałem go włączyć na sprzątanie wyjechał ze stacji i tak jakby oszalał... jeździ jak szalony do przodu do tyłu bardzo szybko i nie widzi żadnych przeszkód.... Proszę o pomoc

  • Monika Specjalista 7. 8. 2023

   Dzień dobry,
   najlepiej zresetować urządzenie, jeżeli jest podłączony do aplikacji to proszę sprawdzić ustawienia aplikacji. 

   Pozdrawiamy, team Robot World0

 • Maciek 1. 6. 2023

  Viaomi v3

  Odkurzacz po wjechaniu na stację non stop powtarza komunikat o ładowaniu...
  Pomaga jedynie wyłączenie dźwięku....
  Odkurzacz normalnie się ładuje, sprząta itd...
  Co możemy z tym zrobić?
  Zmieniałem już router
  Instalowałem aplikację na innych telefonach
  Myślę czy zmiana zasilacza/stacji mogłaby pomoc...?!

  • Maciej 7. 8. 2023

   Witam znalazłem Pana post o odkurzaczu Xiaomi mi vacum pro też ciągle wyskakuję komunikat że zaczyna się ładować tak to chodzi normalnie ale wkurza ciągłym komunikatem o ładowaniu czy udało Tobie rozwiązać się ten problem? Dzięki z góry za pomoc pozdrawiam

   • Tycjan Tycjan 13. 9. 2023

    Widzę że nie tylko ja mam taki problem, niestety rozwiązania brak. Chyba czas sie pożegnać

   • Wienio 3. 9. 2023

    Hej zna ktoś przyczynę ciągłego komunikatu o ładowaniu jak odkurzacz siedzi w stacji? Viomi v3 pro

  • Leszek 16. 7. 2023

   Nie mogę zresetować mojego robota
   Robię wg instrukcji i nic
   Czy to usterka czy o czymś nie wiem

  • Monika Specjalista 2. 6. 2023

   Dzień dobry, 

   proszę odesłać urządzenie na reklamację w miejscu zakupu. 

   Pozdrawiamy, team Robot World

   • Ewelina 26. 6. 2023

    Mam ten sam problem , odkurzacz ma 2 lata i 3 miesiące .
    Był już raz reklamowany , czujniki padły . Czy jest szansa na darmowy serwis ?

    • Monika Specjalista 27. 6. 2023

     Dzień dobry,
     jeżeli skończył się okres gwarancji nie ma już możliwości skorzystania z darmowego serwisu. Nie wspomniała Pani, gdzie zakupiła urządzenie. Najlepiej skontaktować się ze sprzedawcą bezpośrednio. 

     Pozdrawiamy, team Robot World

Wyświetlić wszystkie pytania 420

Recenzje produktu

0%

0%

1 recenzja

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

100 % ludzi poleca produkt

Dodaj recenzję

Dodaj własną recenzję

Zamknąć

Napisz zalety i wady, każdy punkt na jeden w jednym wierszu.Zostaw puste, jeśli nie masz pomysłu.

Całkowita ocena Ilość ocen 100%: 74

 • Paweł

  17. 11. 2021

  0% 0%

  Bardzo fajne urządzenie, jestem zadowolony z zakupu

  • dobrze sprząta, funkcja mopowania
  • strasznie jasne kontrolki, które przeszkadzają w nocy

Produkt został dodany do kosza

Zamknąć

Do koszyka

Dostawa ZA DARMO!

Produkt dodany do porównania

Zamknąć

Porównać wszystko