Przejść do zawartości | Przejść do głównego menu | Przejść do wyszukiwania

Odkurzacz automatyczny Moneual MBOT 900

1 999,00 zł z VAT

1 625,2 zł bez VAT

Dostępne 1-2 szt.

Gwarancja 24 miesięcy

Dostawa ZA DARMO

Doręczenie do 2-4 DNI

Kod towaru: 103867

Opis produktu

 • Nawigacja Lidar
 • Niski głośność
 • Czas pracy do 2 godzin
 • Sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu - aplikacja MBOT
 • Aplikacja dostępna jest w języku polskim
 • Nadaje się do sierści zwierzęcej
 • 10 dowolnych stref sprzątania
 • 3-stopniową regulację siły zasysającej

Prezentacja odkurzacza Moneual MBOT 900

Robot automatyczny Moneual MBOT 900 wybawi Cię od ręcznego sprzątania, które zajmuje wiele czasu i wysiłku. Szczególnie docenią go właściciele czworonogów, którzy prawie codziennie muszą pozbywać się sierści z podłóg. Robot automatyczny polecany jest też rodzicom, którzy pragną stworzyć dla swoich dzieci komfortowe warunki do rozwoju i zabawy. Model MBOT 900 pozbędzie się ze wszystkich nawierzchni podłogowych kłębów kurzu, sierści, piasku oraz wszelkich innych nieczystości, które napotka na swojej drodze. Kiedy robot będzie sprzątał, Ty w tym czasie możesz iść na zakupy, zrobić obiad lub zająć się swoim dzieckiem, lub zwierzakiem. Przekonaj się, że dbanie o czystość podłóg jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Prezentacja odkurzacza Moneual MBOT 900

Tenchnologia Lidar – najlepszy systém nawigacji

LDS Lidar (Laser) + Algorytm SLAM V3. + Mapa o wysokiej precyzji odwzorowania. W pełni zautomatyzowany system nawigacji wewnętrznej to rewolucja w robotyce. Mbot 900 wykorzystuje najnowszą technologię rozpoznawania terenu w czasie rzeczywistym – LIDAR. Urządzenie prowadzi niebywale dokładny oraz inteligentny proces sprzątania. Robot za pomocą lasera nieustannie skanuje pomieszczenie, tworząc inteligentną mapę jazdy. Technologia ta jest gwarancją zorganizowanej oraz przemyślanej pracy urządzenia, które nie jeździ „po omacku” tylko dokładnie wie, gdzie w danym momencie przebywa. Korzystając z potężnych 32-bitowych czterordzeniowych procesorów, takich samych jak w smartfonach, oblicza najbardziej wydajną trasę czyszczenia każdego pokoju. Skutkuje to zoptymalizowaniem wykorzystania energii pobieranej z akumulatora. Urządzenie pracując w podstawowym trybie sprzątania ogólnego, dzieli obszar pracy na tymczasowe strefy, dokładnie odkurzając każdą z nich. 2280 - tyle obliczeń obrazu skanowanej mapy wykona procesor urządzenia w ciągu sekundy, co daje niesamowite rezultaty w precyzji sprzątania. Dzięki temu Twój dom będzie czysty jak nigdy, a Ty przestaniesz martwić się brudem na podłogach.

Tenchnologia Lidar – najlepszy systém nawigacji

Ty odpoczywasz, on pracuje

Moneual Mbot 900 stworzy dokładną mapę każdego pokoju czy nawet całego piętra. Doskonale pozna twoją kuchnię, pokój zabaw dzieci, sypialnię i salon. Możesz mu dowolnie zaplanować czyszczenie jednego lub wielu pomieszczeń o dowolnej porze tak, aby jego praca nie kolidowała z Twoimi obowiązkami. Sprzątanie nigdy nie było tak łatwe. Teraz czas na Twoje przyjemności.

Ty odpoczywasz, on pracuje

Sterowanie z poziomu aplikacji

Zarządzaj robotem w wygodny, szybki oraz bezpieczny sposób. Moneual oferuje najbardziej zaawansowaną oraz intuicyjną aplikację mobilną stosowaną w świecie robotów sprzątających. Funkcje oferowane przez MBOT App w porównaniu z konkurencyjnymi, odmieniają całkowicie użytkowanie robota sprzątającego. Automatyczny odkurzacz podczas pracy błyskawicznie skanuje otoczenie (za sprawą zaawansowanego systemu nawigacji LIDAR) przekazując informacje w czasie rzeczywistym aplikacji, która wyświetla wirtualną mapę mieszkania oraz aktualne położenie robota. Aplikacja dostępna jest w języku polskim.

 

Sterowanie z poziomu aplikacji

Wyznacz obszar czyszczenia

Uczyń z Moneual Mbot 900 inteligentnego towarzysza sprzątania. Za pomocą aplikacji mobilnej użytkownik otrzymuje możliwość zaprojektowania oraz naniesienia na mapę 10 dowolnych stref sprzątania. Funkcja ta oferuje sprzątanie wybranego obszaru (jednego lub wielu) o dowolnej porze z każdego miejsca na ziemi. (pod warunkiem połączenia z Internetem).
Całkowita dowolność w projektowaniu obszarów sprzątania oraz personalizacji ustawień – nazwa, tryb sprzątania przeprowadzany przez automatyczny odkurzacz, indywidualny dla konkretnych stref. Funkcja ta ułatwia skuteczne zarządzanie robotem oraz daje możliwość odkurzania miejsc z reguły bardziej zabrudzonych np. przedpokój i kuchnia, bez konieczności pracy urządzenia na całej powierzchni roboczej. Dzięki temu odkurzanie staje się bardziej efektywne - bardziej SMART.

Wyznacz obszar czyszczenia

Wyznaczaj obszary zakazane

Chroń swoje kosztowności za pomocą wirtualnych stref no-go. Mogą być dowolnych rozmiarów i kształtów. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Używaj ich do ochrony wszystkiego, od małych wazonów po całe pokoje.

Wyznaczaj obszary zakazane

Precyzyjnie analizuje otoczenie

Mnogość zaawansowanych czujników z akcelerometrami, licznikami kilometrów, czujnikami spadku, na podczerwień, kompasami i innymi czujnikami, zapewniają robotowi Moneual pełne dane analityczne. Wiedzą, gdzie się znajdują, potrafią omijać schody, odnajdywać się w skomplikowanych pomieszczeniach oraz chronić cenne przedmioty.

Precyzyjnie analizuje otoczenie

Wraca do bazy, by się naładować

Jeśli poziom naładowania akumulatora spadnie przed zakończeniem czyszczenia, robot wróci do bazy ładowania, aby naładować się, a następnie automatycznie powróci do miejsca, w którym przerwał czyszczenie i dokończy resztę pracy.
Doskonała komunikacja na poziomie: robot-stacja, gwarantuje błyskawiczny powrót urządzenia do bazy. Automatyczny odkurzacz Moneual Mbot 900 za sprawą nawigacji LIDAR znakomicie orientuje się w terenie oraz zapamiętuje, gdzie dokładnie znajduje się stacja by za każdym razem sprawnie do niej wrócić. Wielkość pomieszczeń do sprzątania to nie problem. Niezależnie czy jest to 50 czy 500 metrów kwadratowych robot sprosta zadaniu.

Wraca do bazy, by się naładować

Konserwacja

Raport stanu zużycia oraz zanieczyszczenia części eksploatacyjnych (filtra, szczotek bocznych oraz szczotki głównej) i czujników są wyświetlane w formacie procentowym. Dzięki temu wiesz, kiedy należy je wymienić, żeby cieszyć się swoim robotem jak najdłużej.

Konserwacja

Silnik o dużej mocy

Choć szczotki boczne + główna stanowią ważną część systemu sprzątania automatycznego odkurzacza, jednak to silnik bezszczotkowy Nidec, generujący siłę zasysającą zanieczyszczenia na poziomie do 2200Pa, jest atutem modelu Mbot 900.

Robot z zawrotną prędkością pochłania brud wprost do pojemnika na zanieczyszczenia, który dzięki swojemu umiejscowieniu, ułatwia opróżnianie. Solidna konstrukcja zarówno szczotek jak i silnika gwarantuje bezpieczeństwo pracy oraz dłuższy okres eksploatacyjny niż w przypadku wielu konkurencyjnych robotów sprzątających.

Silnik o dużej mocy

Regulacja mocy

Możliwość 3-stopniowej regulacji siły zasysającej podczas pracy urządzenia.
W ten sposób użytkownik może dostosować sposób pracy i wydajność robota do własnych potrzeb.

Maksymalna moc działania (2200Pa) przyda się do zebrania brudu z dywanów,tryb wydajny (1800Pa) będzie idealny do zgarnięcia większej ilości kurzu, a standardowy (1100Pa) sprawdzi się na co dzień.

Ze zmianą siły zasysającej znacząco zmienia się poziom głośności urządzenia.

Regulacja mocy

Idealny do sierści zwierząt

Mocne ssanie usuwa brud i sierść zwierząt z dowolnych podłóg równie łatwo, jak wyciąga je z dywanów.
Siła zasysająca wytwarzana jest przez obracający się z prędkością 18000 obr / min wentylator i kierowana przez zaawansowane systemy przepływu powietrza, nawet gdy kosz na śmieci jest pełny. To sprawia, że ​​jest to prawdopodobnie najskuteczniejsza metoda do zbierania sierści zwierząt domowych.

Idealny do sierści zwierząt

Szczotka główna

Autorska szczotka główna zwiększyła gęstość włosia o 250% w stosunku do wcześniejszych modeli Moneual. Włosie też jest bardziej miękkie. Nawet podczas wirowania z prędkością 1480 obr / min jest miękka na podłodze, ale twarda na powierzchniach dywanowych. Dlatego szczotka główna doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami jak włosy, sierść, kłęby kurzu. Jednocześnie sprawdza się idealnie na podłogach twardy oraz dywanach i wykładzinach.

Szczotka główna

Duże koła boczne

Z czasem dywany i wykładziny stają się wyjątkowo brudne. Zanieczyszczenia zbierają w głębi włókien. Dzięki Moneual Mbot 900 przywrócisz ich stan z przeszłości. Urządzenie jest zdolne wspinać się na większość dywanów, a kiedy już tam jest włącza specjalny tryb ssania wzmożonego, aby usunąć brud z głębokich włókien dywanu.

Duże koła boczne

Ekonomia w zarządzaniu energią

Bateria litowo-jonowa o dużej pojemności oznacza do 2 godzin czyszczenia bez potrzeby doładowania. Czas pracy jest najbardziej zależny od ustawionej przez użytkownika siły ssania. Dlatego w przyszłości, po zużyciu akumulatora nie będziesz ponosił dużych kosztów związanych z wymianą na nową.

Ekonomia w zarządzaniu energią

Specyfikacja techniczna

 • Model: Moneual MBOT 900
 • Kolor: czarny, zielony
 • Typ baterii: Li-ion
 • Kapacita baterie: 2600 mAh
 • Moc ssania: 2200 Pa
 • Głośność: 65 dB
 • Wysokość: 8,2 cm
 • Średnica odkurzacza 32,5 cm
 • Waga 3,2 kg
 • Czas pracy: 120 min
 • Czas ładowania: 3 godz.
 • Możliwość mapowania: tak
 • Funkcja wirtualnej ściany: tak
 • Filtracja: HEPA filtr
 • Pojemność: 0,4 l
 • Typy powierzchni:  twarde powierzchnie (panele podłogowe, płytki ceramiczne, linoleum), ewentualne niskie dywany
 • Zdalne sterowanie: nie
 • Harmonogram czyszczenia: tak
 • Wi-Fi: tak
 • Obsługuj przez telefon: tak
 • Nazwa aplikacji: MBOT 900 - Android / iOS

Zawartość opakowania

 • Moneual MBOT 900 1x Moneual MBOT 900
 • Stacja ładująca 1x Stacja ładująca
 • Adapter do ładowania 1x Adapter do ładowania
 • Zapasowa szczotka boczna 2x Zapasowa szczotka boczna
 • Zapasowy filtr HEPA 1x Zapasowy filtr HEPA
 • Szczotka główna 1x Szczotka główna
 • Szczoteczka do czyszczenia 1x Szczoteczka do czyszczenia
 • Instrukcja obsługi 1x Instrukcja obsługi

Wasze pytania

Wstawić pytanie

 • aneta 22. 3. 2021

  Głośna oraca

  Posiadam Mbot950. Po oczyszczeniu szczotki robot zaczął głośni pracować terkocząc. Nie pomaga wielokrotne poprawianie ułożenia szczotki, pojemnika na śmieci, w środku nic niezalega

  • Monika Specjalista 22. 3. 2021

   Dzień dobry, 

   proszę zareklamować w miejscu zakupu produkt. 

   Pozdrawiamy, team Robot World

Recenzje produktu

0%

0%

0 ocen

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

0 % ludzi poleca produkt

Dodać własną recenzję

Dodaj własną recenzję

Zamknąć

Napisz zalety i wady, każdy punkt na jeden w jednym wierszu.Zostaw puste, jeśli nie masz pomysłu.

Całkowita ocena Ilość ocen 100%: 74

Produkt został dodany do kosza

Zamknąć

Do koszyka

Dostawa ZA DARMO!

Produkt dodany do porównania

Zamknąć

Porównać wszystko