Przejść do zawartości | Przejść do głównego menu | Przejść do wyszukiwania

DJI Mavic 2 ZOOM 3Doid DJI Mavic 2 ZOOM DJI Mavic 2 ZOOM DJI Mavic 2 ZOOM

Sprzedaż zakończona

Dron DJI Mavic 2 ZOOM

Kod towaru: 102153

Akcesoria

Cechy produktu

 • Kamera z optycznym zoomem 24-48 mm
 • Wielkość obrazu 4000 x 3000
 • 12 Mpx 1/2.3”-calowy CMOS senzor
 • Funkcja Hyperlapse
 • 48 MP Super Resolution fotografie
 • 4x bezstratny zoom FHD wideo
 • Podwójny zoom optyczny i wsparcie Dolly Zoomu
 • Wielokierunkowe rejestrowanie przeszkód - czujniki na wszystkich stronach drona
 • Długa wytrzymałość baterii
 • Lekki
 • GPS
 • Sterowanie za pomocą aplikacji
 • Wysoka stabilność w powietrzu nawet przy silnym wietrze
 • Zasięg lotu 18 km
 • Prędkość do 72 km/h
 • Zasięg nadajnika aż 5 km

 

Prezentacja drona DJI Mavic 2 ZOOM

DJI Mavic 2 ZOOM to długo oczekiwany następca drona DJI Mavic PRO. DJI Mavic 2 ZOOM został wzbogacony o unikalny aparat Hasselblad, który pozwala rejestrować zdjęcia o rozdzielczości do 20 megapikseli z zachwycającą wiernością kolorów. Kolejnym ulepszeniem jest 1-calowy czujnik CMOS, który ma nawet 4 razy większą powierzchnię czujnika niż Mavic PRO. Inne ulepszenia obejmują Dolly Zoom, wielokierunkową percepcję przeszkód (czujniki po wszystkich stronach drona), funkcję Hyperlapse, zwiększenie prędkości od oryginalnych 65 km / h do 72 km / h, wydłużony czas lotu, przybliżanie obrazu i wiele innych funkcji z oryginalnej wersji Mavic PRO, które zostały przejęte, a następnie rozbudowane.

Prezentacja drona DJI Mavic 2 ZOOM

Wysokiej jakości 4K Ultra HD kamera z podwójnym zoomem

Mavic 2 ZOOM i jego kamera z podwójnym zoomem (24-48 mm) rejestruje wszystko, od szerokich do średniej wielkości zdjęć i oferują jeszcze więcej kreatywnych opcji. 1 / 2,3 "duży czujnik CMOS z 12 Mpx dysponuje kątem widzenia prawie 79 ° co jest wystarczające, by robić świetne zdjęcia. Dostępny jest tryb jednego zdjęcia, serii, braketing (AEB) i tryby interwałowy.

Mavic obsługuje wideo 4K Ultra HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Nie stosuje elektronicznej, ale mechaniczną stabilizacje obrazu. Jest to miniaturowy, niezwykle dokładny, trójosiowy gimbal dla Mavica, który jest w stanie zachować równowagę kamery nawet przy szybkim ruchu uzyskując płynne wideo i wyraźne zdjęcia.

Gimbal pozwala również na przechylenie kamery prostopadle do ziemi (-90 °), a także 30 stopni powyżej horyzontu.

 

Wysokiej jakości 4K Ultra HD kamera z podwójnym zoomem

Wyraziste średnio długie ujęcia

48-milimetrowy teleobiektyw, w porównaniu do szerokokątnego obiektywu 24 mm, kompresuje perspektywę i podkreśla efekt paralaksy, aby uzyskać efekt filmu. Teraz otwiera się zupełnie nowy świat fotografii lotniczej, oferując jeszcze bardziej spektakularne i filmowe ujęcia.

Wyraziste średnio długie ujęcia

Beztroska podróż za ujęciem

Podczas filmowania FullHD, czterokrotne bezstratne zbliżenie (w tym 2x zoom optyczny) pozwala dokładniej przyjrzeć się odległym obiektom, umożliwiając uchwycenie wyjątkowych ujęć z odległości. Ta opcja pomaga zachować bezpieczną odległość od budynków, pojazdów, zwierząt i ludzi.

Beztroska podróż za ujęciem

Szybkie i dokładne wyostrzanie

Hybrydowy autofocus Mavica 2 Zoom łączy wykrywanie fazowe i kontrastowe, co zapewnia wyższą dokładność ustawiania ostrości i 40% większą szybkość ustawiania ostrości w stosunku do poprzedniego modelu. System śledzenia autofokusa zapewnia, że obiekty są wyraźne i ostre podczas powiększania i pomniejszania.

Szybkie i dokładne wyostrzanie

Zoomowanie podczas lotu

Dolly Zoom to nowa funkcja QuickShot Mavica 2 Zoom oferuje całkowicie nową perspektywę w pełni zabudowaną w dronie. Dolly Zoom automatycznie pochyla się w locie, dając Twojemu filmowi intensywny efekt deformacji. Dzięki ręcznemu sterowaniu możesz ustawić odpowiednią szybkość ostrzenia, aby uzyskać jeszcze bardziej kreatywne ujęcie.

Zoomowanie podczas lotu

Fotografie Super Resolution

Mavic 2 Zoom posiada całkowicie nową funkcję Super Resolution - którą zasłuży sobie fotografia krajobrazu. Podczas fotografowania z równoważną ogniskową 24 mm aparat rejestruje i tworzy dziewięć zdjęć z teleobiektywem, co daje fotografię o wysokiej rozdzielczości 48 megapikseli. W porównaniu do tradycyjnych panoram, zdjęcia w formacie Super Resolution zachowują oryginalny wygląd obiektów o bardziej precyzyjnej kompozycji.

Fotografie Super Resolution

Hyperlapse

Pożegnaj się ze skomplikowaną postprodukcją. Dzięki technologii Hyperlapse dron automatycznie nagrywa oraz postprodukuje stabilne zdjęcia z powietrza, co pozwala tworzyć profesjonalne filmy poklatkowe, które można natychmiast udostępniać w sieciach społecznościowych, a wszystko to po prostu naciskając przycisk. Możesz zapisać trasę lotu w Task Libary (biblioteka zadań) Mavic 2 może latać w dowolnym momencie. Możesz przechowywać obrazy nieruchome w formatach JPEG i RAW, dzięki czemu masz więcej miejsca na postprodukcję.

Hyperlapse

HyperLight

Rozjaśnij swój świat z funkcją HyperLight, która wylepsza fotografie zrobionę w zniżonych świetelnych warunkach jak również zniży szum. 

HyperLight

Kodek H.265 do podwyższenia jakości obrazu

Obie wersje nagrywają wideo 4K z wyższymi strumieniami danych z zaawansowaną kompresją H.265. Filmy zakodowane w standardzie H.265 / HEVC przechwytują o 50% więcej informacji niż filmy zakodowane w formacie H.264 / AVC, dzięki czemu filmy mają wyższą jakość i więcej szczegółów.

Kodek H.265 do podwyższenia jakości obrazu

Transmisja wideo z technologią OcuSync 2.0

Technologia elektroenergetyczna wideo OcuSync 2.0 jest znacznie wzrosła ze względu na poprawę odległości transmisji, jakości obrazu, a także ochronę przed zakłóceniami i dlatego oferuje wyjątkową kontrolę.

Wznoś się z jasnym widokiem: zupełnie nowy OcuSync 2.0 zapewnia transfer wideo 1080p do ośmiu kilometrów, dzięki czemu można nadal latać bez ograniczeń. Edycja i przesyłanie filmów Full HD do sieci społecznościowych bezpośrednio z pamięci podręcznej. Oryginalne pliki zrobione podczas lotu można automatycznie zapisywać na urządzeniu mobilnym bez konieczności ręcznego pobierania.

2,4 do 5,8 GHz: Mavic 2 Pro opiera się na transmisji 2,4 GHz; częstotliwość zwykle transmitowana przez szereg urządzeń bezprzewodowych. Mavic 2, dzieki automatycznemu przełączaniu pasem 2,4 GHz i 5,8 GHz jest zdolnych do transmitowania sygnału najwyższej jakości - istotna funkcja do wysokich lotów bez zakłóceń.

Szybkie pobieranie, krótki czas oczekiwania: OcuSync 2.0 oferuje teoretyczne pobieranie z prędkością do 40 Mbps, a minimalne opóźnienie 120 ms, transmisja wideo jest gładsza i doświadczenie latania jest ogólnie lepsze.

Transmisja wideo z technologią OcuSync 2.0

Bezpieczeństwo podczas lotu

Mocniejszy i bezpieczniejszy: po niezliczonych godzinach opracowywania i testowania, Mavic 2 został optymalnie przebudowany, zapewniając większe prędkości, mniejszy pobór mocy i mniejszy hałas. Te drobne, ale znaczące modyfikacje wraz z FlightAutonomy zapewniają płynniejszy i cichszy lot z większym bezpieczeństwem.

Szybszy: maksymalna prędkość 72 km / h poprawionego ciało dronu cechuje się lepszą aerodynamiką. Współczynnik oporu Mavica 2 jest o 19% mniejszy przy pełnej prędkości niż Mavica Pro.

Cichy: cicha konstrukcja sinusoidalnych regulatorów mocy FOC i cichych śmigieł niewiarygodnie wyciszy ci lot i uwolni cię od zakłóceń otoczenia.

Wydłużony czas lotu: 31 min. Czas lotu oferuje więcej kreatywnych opcji.

Bezpieczeństwo podczas lotu

Wielokierunkowa detekcja przeszkód

System FlightAutonomy został udoskonalony i obecnie obejmuje wielokierunkową detekcje przeszkód. Po raz pierwszy na wszystkich stronach dronu znajdują się czujniki przeszkód, które poprawiają bezpieczeństwo lotów na dronach DJI. LSEP * FlightAutonomy zapewnia jedynie ochronę w określonych środowiskach i nie jest w stanie zrekompensować błędnych kroków pilota podczas lotu. Ze względów bezpieczeństwa upewnij się, że podczas lotu z Mavic 2 dbasz o swoje otoczenie i postępuj zgodnie z instrukcjami i ostrzeżeniami aplikacji.

Wielokierunkowa detekcja przeszkód

ActiveTrack 2.0

ActiveTrack 2.0 oferuje cztery tryby, które przeniosą Twoje wrażenia z oglądania na zupełnie nowy poziom.

Dokładne rozpoznawanie: Wcześniej funkcja ActiveTrack polegała głównie na obrazach 2D z kamery głównej w celu śledzenia obiektu. Mavic 2 teraz z 2,0 ActiveTrack odwzorowuje obraz 3-wymiarowy środowiska aparatu głównego i podwójne przednie czujniki obrazu, zwiększając tym samym dokładność rozpoznawania.

Przewidywanie trajektorii: Algorytmy przewidywania trajektorii pomagają śledzić obiekt, gdy jest on tymczasowo ukryty za przeszkodą.

Śledzenie przy dużej prędkości: na otwartej przestrzeni, bez przeszkód może Mavic 2 śledzic ruch szybko poruszających się obiektów, takich jak samochody czy łodzie, z prędkością 72 kilometrów na godzinę.

Postrzeganie przeszkód: Podczas śledzenia objektu, Mavic 2 planuje trasę w swojej mapie 3D otaczającego środowiska. Mavic 2 również nieustannie nagrywa, postrzega, odkrywa i unika przeszkody przed i za sobą.

ActiveTrack 2.0

Sterowanie

Dron może być kontrolowany za pomocą pilota, ale można uzyskać znacznie więcej funkcji ze smartfonem. Dostępnych jest kilka aplikacji (podstawowy DJI GO). Istnieje kilka trybów lotu wykorzystujących GPS, GLONASS i systemy czujników.

Standardowy pilot oferuje do 135 minut pracy na każde naładowanie. Ma ergonomiczną konstrukcję składaną z odłączanymi dźwigniami, dzięki czemu można ją wygodnie transportować i łatwo przechowywać. Nowa konstrukcja jest bardziej odpowiednia dla popularnych smartfonów i oferuje wygodniejszą kontrolę.

Sterowanie

Specyfikacja techniczna

 • Model: DJI Mavic 2 ZOOM (DJIM0256)
 • Kolor: szary
 • Rozmiary: 214 x 91 x 84 mm (nierozłożony), 322 x 242 x 84 mm (rozłożony)
 • Bateria: Li-Pol 3850 mAh, 15.4 V, 59.29 Wh
 • Waga baterii: 297 g
 • Waga (razem z baterią i śmigłami): 905 g
 • Maksymalna prędkość: 20 m/s (Tryb sportowy, bez wiatru)
 • Max. prędkość wzlotu: 5 m/s (Tryb sportowy)
 • Max. prędkość lądowania: 3 m/s
 • Maksymalna obsługiwana nadmorska wysokość: 5 km
 • Całkowity czas lotu: 21 minut (podczas standardowego lotu, 15% pozostały poziom baterii)
 • Maksymalny czas lotu: 31 minut (bez wiatru, stała prędkość 7 m/s)
 • Maksymalny czas zawiesznia w powietrzu: 29 minut (bez wiatru)
 • Maksymalna odległość lotu: 18 km (bez wiatru)
 • Praca w temperaturach: -10° - 40° C
 • System satelitarny: GPS / GLONASS
 • Zasięg dokładnego mierzenia odległości zarejestrowanej przeszkody: 0,5 - 20 m
 • Zakres wykrywania przeszkód: 20 - 40 m
 • Środowisko pracy: jasne, oświetlone (więcej niż 15 luksów) 

Kamera

 • Czujnik: 1/2.3” CMOS
 • Efektywne piksele: 12 Mpx
 • Kąt widzenia: 83°
 • Odległość ogniskowa: 28 mm (ekwiwalent 24-48 mm formatu)
 • Przysłona: f/2,8(24 mm) - f/3,8(48 mm)
 • Zniekształcenie: < 1,5 %
 • Ostrość: 0,5 m - ∞
 • Zakres ISO: video 100 - 3200, foto 100 - 1600 (auto), 100-3200 (manual)
 • Prędkość migawki: 8 - 1/8000 s
 • Maksymalna rozdzielczość obrazu: 4000×3000
 • Fotograficzne tryby: jedno zdjęcie, seriowe fotografowanie (3/5/7 zdjęć), bracketing (AEB; 3/5 zdjęć z odstępem 0,7 EV), interval (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60s RAW:5/7/10/15/20/30/60s)
 • Tryby wideo: 4K 3840×2160 24/25/30p, 2.7K: 2704×1520 24/25/30p, FullHD 1920×1080 24/25/30/48/50/60/96p, HD 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p
 • Maksymalny strumień widea: 100Mbps
 • Obsługiwane systemy plików: FAT32 (< 32 GB), exFAT (> 32 GB)
 • Formaty foto: JPEG, DNG
 • Wideo formaty: MP4, MOV (MPEG–4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
 • Obsługiwane typy kart pamięci: Micro SD (max. 64 GB), należy użyć karty o prędkości Class 10 lub UHS-1

Pilot zdalnego sterowania

 • Frekwencja w trakcie pracy: 2,4 GHz - 2.483 GHz, 5.725 - 5.850 GHz
 • Maksymalny zasięg: FCC 7 km, CE 5 km (w otwartej przestrzeni w bezpośredniej widoczności)
 • Praca w temperaturach: 0° do 40° C
 • Bateria pilota: 3950 mAh
 • Siła emisji (EIRP): FCC 26 dBm, CE 20 dBm
 • Zasilanie: 1800 mA przy 3,83 V
 • Rozmiar obsługiwanego urządzenia mobilnego: 6,5 do 8,5 mm x 160 mm
 • Obsługiwane konektory: lightning, Micro USB (typ B), USB (typ C)

Wahadłowe zawieszenie

 • Przedział mechaniczny: -135° - 45° (odchył), -100° - 100° (pan)
 • Kontrolowany zakres: -90° - 30° (nachylenie), -75° - 75° (odchył)
 • Maksymalna kontrolowana prędkość (nachylenie): 120°/s
 • Zakres kątowy wibracji: ±0,001°
 • Stabilizacja: 3-owa mechaniczna (odchył, przechył, obrót)

Pozycjonowanie wizualne

 • Maksymalna prędkość: <10 m/s (2 m nad ziemią)
 • Zakres wysokości: 0,3 - 0,5 m
 • Zakres pracy: 0,3 - 1,5 m
 • Środowisko pracy: jasne, oświetlone (więcej niż 15 luksów), powierzchnie z widoczną teksturą

Aplikacja / obraz na żywo (Live View)

 • System przesyłania wideo: OcuSync 2.0
 • Nazwa aplikacji: DJI GO 4
 • Jakośc obrazu na żywo: pilot zdalnego sterowania 720p@30fps / 1080p@30fps, Wi-Fi 720p@30fps, DJI Goggles 720p@60fps / 1080p@30fps
 • Latence (opóźnienie): 120 - 130 ms
 • Min. wymagania systemowe: iOS 9.0 i wyższy, Android 4.4 i wyższy

Zawartość opakowania

Zawartość opakowania

Wasze pytania

Zadaj pytanie

 • Nina 1. 6. 2022

  DJI Mavic 2 ZOOM

  Dzien dobry,
  Kiedu moze byt dostarcony DJI Mavic 2 ZOOM do Krakowa?
  Dziekuje,
  Nina

  • Monika Specjalista 1. 6. 2022

   Dzień dobry, 

   nie posiadamy tego modelu aktualnie w sprzedaży i najprawdopodobniej w najbliższym czasie nie będzie go mieć. 

   Pozdrawiamy, team Robot World 

Recenzje produktu

0%

0%

0 ocen

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

0 % ludzi poleca produkt

Dodaj recenzję

Dodaj własną recenzję

Zamknąć

Napisz zalety i wady, każdy punkt na jeden w jednym wierszu.Zostaw puste, jeśli nie masz pomysłu.

Całkowita ocena Ilość ocen 100%: 74

Produkt został dodany do kosza

Zamknąć

Do koszyka

Dostawa ZA DARMO!

Produkt dodany do porównania

Zamknąć

Porównać wszystko