Przejść do zawartości | Przejść do głównego menu | Przejść do wyszukiwania

DJI Mavic 2 PRO 3Doid DJI Mavic 2 PRO DJI Mavic 2 PRO DJI Mavic 2 PRO DJI Mavic 2 PRO DJI Mavic 2 PRO

Sprzedaż zakończona

zniżka226,35 zł

Dron DJI Mavic 2 PRO

Kod towaru: 102152

Akcesoria

Cechy produktu

 • Hasselblad kamera do nagrywania 4K ultra HD videa, 20 Mpx fotografií
 • Wielkość obrazu 5472 x 3648
 • 20 Mpx 1-calowy CMOS senzor
 • Funkcja Hyperlapse
 • Regulowana clona, f/2.8 - f/11
 • 10-bitowe HDR filmu, kolorowy wyświetlacz
 • Wielokierunkowe rejestrowanie przeszkód - czujniki z każdej strony drona
 • Długa wytrzymałość baterii
 • Lekki
 • GPS
 • Sterowanie za pomocą aplikacji
 • Wysoka stabilność w powietrzu nawet przy silnym wietrze
 • Zasięg lotu 18 km
 • Prędkość do 72 km/h
 • Zasięg nadajnika aż 5 km

 

Prezentacja drona DJI Mavic 2 PRO

DJI Mavic 2 PRO to długo oczekiwany następca drona DJI Mavic PRO. Mavic 2 PRO został wzbogacony o unikalny aparat Hasselblad, który pozwala rejestrować zdjęcia o rozdzielczości do 20 megapikseli z zachwycającą wiernością kolorów. Kolejnym ulepszeniem jest 1-calowy czujnik CMOS, który ma nawet 4 razy większą powierzchnię czujnika niż Mavic PRO. Inne ulepszenia obejmują na przykład wielokierunkową percepcję przeszkód (czujniki po wszystkich stronach drona), funkcję Hyperlapse, zwiększenie prędkości od oryginalnych 65 km / h do 72 km / h, wydłużony czas lotu i wiele innych funkcji z oryginalnej wersji Mavic PRO, które zostały przejęte, a następnie rozbudowane.

 

 

Prezentacja drona DJI Mavic 2 PRO

Wysokiej jakości 4K Ultra HD kamera Hasselblad z mechaniczną stabilizacją

Kamery Hasselblad produkowane w Szwecji słyną na całym świecie z kultowego i ergonomicznego wzornictwa, bezkompromisowej jakości obrazu i szwedzkiego kunsztu. Od 1941 r. Kamery Hasselblada zdobiły wiele kultowych zdjęć - w tym pierwsze lądowanie na Księżycu.

Po dwóch latach nieustannej współpracy z Hasselblad'em, Mavic 2 Pro jest wyposażony w całkowicie nową kamerę Hasselblad L1D-20c. L1D-20C posiada unikalną technologię Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) do przechwytywania 20-megapikselowych zdjęć z zachwycającą wiernością kolorów. Nie użyto elektronicznej, ale mechaniczną stabilizację obrazu, aby każde zdjęcie było naprawdę wyjątkowe. Jest to niezwykle dokładny, trójstronny. stabilizowany zawias, który jest w stanie zachować równowagę kamery nawet przy szybkim ruchu. Gimbal pozwala również na przechylenie kamery prostopadle do ziemi (-90 °), a także 30 stopni powyżej horyzontu.

Wysokiej jakości 4K Ultra HD kamera Hasselblad z mechaniczną stabilizacją

1-calowa matryca CMOS

Całkowicie nowy 1-calowy czujnik CMOS ma czterokrotnie większą efektywność niż w przypadku oryginalnego Mavic Pro. Duży czujnik poprawia również jakość obrazu przy słabym oświetleniu i ma wyższy zakres ISO. Maksymalne ISO zostało zwiększone z 3200 do 12800.

1-calowa matryca CMOS

10-bitowy kolorowy wyświetlacz

Mavic 2 Pro obsługuje 10-bitowy profil kolorów Dlog-M z wyższym zakresem dynamicznym, co zapewnia większą elastyczność postprodukcyjną. System rozpoznaje rekord 1 miliarda kolorów (w porównaniu do 16 milionów kolorów przechwyconych przez tradycyjne 8-bitowe profile) i zachowuje więcej szczegółów świateł i cieni. Teraz możesz rejestrować nawet najlepsze przejścia podczas wschodu i zachodu słońca mając więcej możliwości w postprodukcji.

10-bitowy kolorowy wyświetlacz

HDR Video

Dzięki obsłudze 4K 10-bit HDR, Mavic 2 Pro można podłączyć do telewizora 4K z funkcją HLG i od razu odtworzyć nagranie z odpowiednimi kolorami. Jasne światła i większy kontrast to funkcje HDR, które czynią ją atrakcyjną.

 

HDR Video

Regulacja przesłony

Regulowana przesłona w zakresie od f / 2.8 do f / 11 zapewnia najwyższą jakość obrazu w dobrym i słabym oświetleniu. Podczas fotografowania w warunkach słabego oświetlenia ustaw przysłonę na wartość f / 2,8, aby więcej światła docierało do czujnika, dzięki czemu można robić ostre i wyraźne zdjęcia. Podczas filmowania w dobrych warunkach oświetleniowych ustaw przysłonę na wartość f / 11, aby skrócić czas otwarcia migawki i zrobić ciągłe wideo.

Regulacja przesłony

Hyperlapse

Pożegnaj się ze skomplikowaną postprodukcją. Technologia Hyperlapse pozwala tworzyć profesjonalne filmy poklatkowe, które można natychmiast udostępniać w sieciach społecznościowych za pomocą jednego przycisku. Możesz zapisać trasę lotu w Task Libary (biblioteka zadań). Możesz przechowywać obrazy nieruchome w formatach JPEG i RAW, dzięki czemu masz więcej miejsca na postprodukcję.

 

Hyperlapse

HyperLight

Rozjaśnij świat dzięki technologii HyperLight, która poprawia zdjęcia wykonane w warunkach słabego oświetlenia, a jednocześnie znacznie redukuje problem zakłóceń.

HyperLight

Kodek H.265 dla wyższej jakości obrazu

Obie wersje nagrywają wideo 4K z wyższymi strumieniami danych z zaawansowaną kompresją H.265. Filmy zakodowane w standardzie H.265 / HEVC przechwytują o 50% więcej informacji niż filmy zakodowane w formacie H.264 / AVC, dzięki czemu mają one wyższą jakość i więcej szczegółów.

Kodek H.265 dla wyższej jakości obrazu

Transmisja wideo z technologią OcuSync 2.0

Wydajność OcuSync 2.0 jest znacznie lepsza dzięki lepszej przepustowości, jakości obrazu i przeciwdziałaniu zakłóceniom, co zapewnia niespotykaną dotąd kontrolę.

Wznoś się z wyraźnym widokiem: zupełnie nowy OcuSync 2.0 zapewnia transmisję wideo 1080p na niesamowite osiem mil, pozwalając latać bez ograniczeń. Edycja i przesyłanie filmów Full HD do sieci społecznościowych bezpośrednio z pamięci podręcznej. Oryginalne pliki zrobione podczas lotu można automatycznie zapisywać na urządzeniu mobilnym bez konieczności ręcznego pobierania.

2,4 do 5,8 GHz: Mavic 2 Pro opiera się na transmisji 2,4 GHz; częstotliwości zwykle używanej przez urządzenia bezprzewodowe. Mavic 2 jest jednak w stanie transmitować sygnał najwyższej jakości - niezbędną funkcję do latania w środowiskach wysokiego ryzyka, dzięki automatycznemu przełączaniu między pasmami 2,4 GHz i 5,8 GHz.

Wysoka prędkość, krótki czas opóźnień: OcuSync 2.0 oferuje teoretyczną prędkość pobierania do 40 Mbps i minimalne opóźnienie 120 ms. Transmisja wideo jest bezproblemowa, a doświadczenie pilotowania ogólnie lepsze.

Transmisja wideo z technologią OcuSync 2.0

Bezpieczeństwo lotu

Mocniejszy i bezpieczniejszy: po niezliczonych godzinach opracowywania i testowania, Mavic 2 został optymalnie przebudowany, zapewniając szybsze prędkości, mniejszy pobór mocy i mniejszy hałas. Te drobne, ale znaczące modyfikacje wraz z FlightAutonomy zapewniają płynny, cichy i bezpieczny lot.

Szybszy: maksymalna prędkość 72 km / h, - poprawione nadwozie drona cechuje się lepszą aerodynamiką. Współczynnik oporu Mavica 2 jest o 19% mniejszy przy pełnej prędkości niż Mavica Pro.

Cichy: Konstrukcja sinusoidalnych regulatorów mocy FOC i cichych śmigieł niewiarygodnie wyciszy lot i uwolni Cię od zakłóceń płynących z otoczenia.

Dłuższy czas lotu: 31 min. Będziesz mieć więcej czasu do wykorzystania na swoją kreatywność.

Bezpieczeństwo lotu

Wielokierunkowa percepcja przeszkód

 

System FlightAutonomy został udoskonalony i obecnie obejmuje wielokierunkową detekcje przeszkód. Po raz pierwszy na wszystkich stronach drona znajdują się czujniki przeszkód, które poprawiają bezpieczeństwo lotów. LSEP * FlightAutonomy zapewnia jedynie ochronę w określonych warunkach i nie jest w stanie zrekompensować błędów pilota podczas lotu. Ze względów bezpieczeństwa upewnij się, że podczas lotu z Mavic 2 dbasz o swoje otoczenie i postępuj zgodnie z instrukcjami oraz ostrzeżeniami aplikacji.

Wielokierunkowa percepcja przeszkód

ActiveTrack 2.0

ActiveTrack 2.0 oferuje cztery tryby, które przeniosą Twoje wrażenia z oglądania na zupełnie nowy poziom.

Dokładne rozpoznawanie: Wcześniej funkcja ActiveTrack opierała się głównie na obrazach 2D z kamery głównej w celu śledzenia obiektu. Mavic 2 z 2.0 ActiveTrack odwzorowuje obraz trójwymiarowego środowiska z aparatu głównego korzystając z podwójnych czujników obrazu umieszczonych z przodu. Wpływa to na większą dokładność rozpoznawania.

Przewidywanie trajektorii: Algorytmy przewidywania trajektorii pomagają śledzić obiekt, gdy jest on ukryty za przeszkodą.

Śledzenie przy dużej prędkości: na otwartej przestrzeni Mavic 2 może śledzic szybko poruszające się obiekty, takie jak samochody czy łodzie, z prędkością 72 kilometrów na godzinę.

Postrzeganie przeszkód: Podczas śledzenia objektu, Mavic 2 planuje trasę w swojej mapie 3D otaczającego środowiska. Ponadto, Mavic 2 nieustannie rejestruje i unika przeszkód przed i za sobą.

ActiveTrack 2.0

Sterowanie

Dron może być kontrolowany za pomocą pilota, ale można uzyskać znacznie więcej funkcji ze smartfonem. Dostępnych jest kilka aplikacji (podstawowy DJI GO). Istnieje kilka trybów lotu wykorzystujących GPS, GLONASS i systemy czujników.

Standardowy pilot oferuje do 135 minut pracy na każde naładowanie. Ma ergonomiczną konstrukcję składaną z odłączanymi dźwigniami, dzięki czemu można ją wygodnie transportować i łatwo przechowywać. Nowa konstrukcja jest bardziej odpowiednia dla popularnych smartfonów i oferuje wygodniejszą kontrolę.

Sterowanie

Specyfikacja techniczna

 • Model: DJI Mavic 2 PRO (DJIM0258)
 • Kolro: szary
 • Rozmiary: 214 x 91 x 84 mm (nierozłożony), 322 x 242 x 84 mm (rozłożony)
 • Baterie: Li-Pol 3850 mAh, 15.4 V, 59.29 Wh
 • Waga baterii: 297 g
 • Waga (razem z baterią i śmigłami): 905 g
 • Maksymalna prędkość: 20 m/s (Tryb sportowy, bez wiatru)
 • Max. prędkość wzlotu: 5 m/s (Tryb sportowy)
 • Max. prędkość lądowania: 3 m/s
 • Maksymalna obsługiwana nadmorska wysokość: 5 km
 • Całkowity czas lotu: 21 minut (podczas standardowego lotu, 15% pozostały poziom baterii)
 • Maksymalny czas lotu: 31 minut (bez wiatru, stała prędkość 7 m/s)
 • Maksymalny czas zawiesznia w powietrzu: 29 minut (bez wiatru)
 • Maksymalna odległość lotu: 18 km (bez wiatru)
 • Praca w temperaturach: -10° - 40° C
 • System satelitarny: GPS / GLONASS
 • Zasięg dokładnego mierzenia odległości zarejestrowanej przeszkody: 0,5 - 20 m
 • Zakres wykrywania przeszkód: 20 - 40 m
 • Środowisko pracy: jasne, oświetlone (więcej niż 15 luksów) 

Kamera

 • Czujnik: 1” CMOS
 • Efektywne piksele: 20 Mpx
 • Kąt widzenia: 77°
 • Odległość ogniskowa: 28 mm (ekwiwalent 35 mm formatu)
 • Clona: f/2,8-f/11
 • Zniekształcenie: < 1,5 %
 • Ostrość: 1 m - ∞
 • Zakres ISO: video 100 - 6400, foto 100 - 3200 (auto), 100-12800 (manual)
 • Prędkość migawki: 8 - 1/8000 s
 • Mkasymalna rozdzielczość obrazu: 5472×3648
 • Fotograficzne tryby: jedno zdjęcie, seriowe fotografowanie (3/5 zdjęć), bracketing (AEB; 3/5 zdjęć z odstępem 0,7 EV), interval (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60s RAW:5/7/10/15/20/30/60s)
 • Tryby wideo: 4K 3840×2160 24/25/30p, 2.7K: 2704×1520 24/25/30p, FullHD 1920×1080 24/25/30/48/50/60/96p, HD 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p
 • Maksymalny strumień widea: 100Mbps
 • Obsługiwane systemy plików: FAT32 (< 32 GB), exFAT (> 32 GB)
 • Formaty foto: JPEG, DNG
 • Wideo formaty: MP4, MOV (MPEG–4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
 • Obsługiwane typy kart pamięci: Micro SD (max. 64 GB), należy użyć karty o prędkości Class 10 lub UHS-1

Pilot zdalnego sterowania

 • Frekwencja w trakcie pracy: 2,4 GHz - 2.483 GHz, 5.725 - 5.850 GHz
 • Maksymalny zasięg: FCC 7 km, CE 5 km (w otwartej przestrzeni w bezpośredniej widoczności)
 • Praca w temperaturach: 0° až 40° C
 • Bateria pilota: 3950 mAh
 • Siła emisji (EIRP): FCC 26 dBm, CE 20 dBm
 • Zasilanie: 1800 mA při 3,83 V
 • Rozmiar obsługiwanego urządzenia mobilnego: 6,5 do 8,5 mm x 160 mm
 • Obsługiwane konektory: lightning, Micro USB (typ B), USB (typ C)

Wahadłowe zawieszenie

 • Przedział mechaniczny: -135° - 45° (odchył), -100° - 100° (pan)
 • Kontrolowany zakres: -90° - 30° (nachylenie), -75° - 75° (odchył)
 • Maksymalna kontrolowana prędkość (nachylenie): 120°/s
 • Zakres kątowy wibracji: ±0,001°
 • Stabilizacja: 3-owa mechaniczna (odchył, przechył, obrót)

Pozycjonowanie wizualne

 • Maksymalna prędkość: <10 m/s (2 m nad ziemią)
 • Zakres wysokości: 0,3 - 0,5 m
 • Zakres pracy: 0,3 - 1,5 m
 • Środowisko pracy: jasne, oświetlone (więcej niż 15 luksów), powierzchnie z widoczną teksturą

Aplikacja / obraz na żywo (Live View)

 • System przesyłania wideo: OcuSync 2.0
 • Nazwa aplikacji: DJI GO 4
 • Jakośc obrazu na żywo: pilot zdalnego sterowania 720p@30fps / 1080p@30fps, Wi-Fi 720p@30fps, DJI Goggles 720p@60fps / 1080p@30fps
 • Latence (opóźnienie): 120 - 130 ms
 • Min. wymagania systemowe: iOS 9.0 i wyższy, Android 4.4 i wyższy

Zawartość opakowania

Zawartość opakowania

Wasze pytania

Zadaj pytanie

Nie zostało dodane żadne pytanie.

Recenzje produktu

0%

0%

0 ocen

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

0 % ludzi poleca produkt

Dodaj recenzję

Dodaj własną recenzję

Zamknąć

Napisz zalety i wady, każdy punkt na jeden w jednym wierszu.Zostaw puste, jeśli nie masz pomysłu.

Całkowita ocena Ilość ocen 100%: 74

Produkt został dodany do kosza

Zamknąć

Do koszyka

Dostawa ZA DARMO!

Produkt dodany do porównania

Zamknąć

Porównać wszystko