Przejść do zawartości | Przejść do głównego menu | Przejść do wyszukiwania

Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser 3Doid Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser

Odkurzacz automatyczny Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser

1 999,00 zł z VAT

1 625,2 zł bez VAT

Dostępne 1-2 szt.

Gwarancja 24 miesięcy

Dostawa ZA DARMO

Doręczenie do 2-4 DNI

Kod towaru: 103665

Opis produktu

 • Odkurza i mopuje
 • Ekstremalna wytrzymałość – do 180 minut
 • Nawigacja laserowa - LaserTec 2.0
 • Sterowanie smartfonem – za pomocą aplikacji Concept Home
 • Silnik BLDC o mocy ssania 3300 Pa
 • 3 tryby sprzątania
 • Potrójna filtracja z filtrem HEPA 13
 • Funkcja zabezpieczająca przed zderzeniami i upadkiem
 • Automatyczne ładowanie
 • Planowane sprzątania

Prezentacja odkurzacza automatycznego Concept VR3110 2 w 1 RoboCross Laser

Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Możesz sterować Concept VR3110 2 w 1 RoboCross Laser za pomocą aplikacji Concept Home w Twoim smartfonie lub za pomocą pilota zdalnego sterowania. Wybierz jeden z trzech 3 trybów sprzątania, zaplanuj odłożony start, śledź proces sprzątania, zaprogramuj strefy zakazane i wiele innych opcji.

Prezentacja odkurzacza automatycznego Concept VR3110 2 w 1 RoboCross Laser

Doskonała orientacja

Odkurzacz automatyczny VR3110 jest wyposażony w zaawansowaną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twoje gospodarstwo domowe i generuje dokładną mapę do planowania sprzątania. Wynikiem jest to, że robot z maksymalną dokładnością orientuje się w przestrzeni i nie przejeżdża ponownie już posprzątanych miejsc, dzięki czemu skraca się czas sprzątania. Perfekcyjnie radzi sobie ze wszystkimi rodzajami pokrycia podłóg i z nierównościami. Dzięki dużym kołom i mocnemu silnikowi pokona progi drzwiowe i inne przeszkody do wysokości do 1,8 cm. Po ukończeniu sprzątania automatycznie wraca do stacji ładującej.

Doskonała orientacja

Z nim pozbędziesz się wirusów i bakterii

Chcesz się czuć w domu naprawdę bezpiecznie? VR3110 to kolejny z serii pomocników, którzy pomogą Ci w walce z wirusami i bakteriami. Po prostu dodaj do zbiornika na wodę odpowiedni środek dezynfekcyjny i zaprzęgnij robota do wycierania. Twoje podłogi będą idealnie czytse i zdezynfekowane.

Z nim pozbędziesz się wirusów i bakterii

Odkurza i wyciera

Robot jest wyposażony w dwa zbiorniki, dzięki którym łatwo poradzi sobie ze sprzątaniem na sucho i na mokro. Pierwszy zbiornik o pojemności 600 ml służy do klasycznego sprzątania na sucho. Jeśli zastosujesz moduł mopujący z wycieraniem sterowanym elektronicznie, możesz odkurzać i wycierać jednocześnie. Dzięki temu posprzątasz dom na oba sposoby w rekordowym czasie. Zbiornik do wycierania jest wyposażony w tekstylną ścierkę z mikrofibry, która gromadzi na sobie zanieczyszczenia i podczas sprzątania także nabłyszcza podłogę. Ścierkę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Odkurza i wyciera

Wydajny silnik i wysoka moc ssania

Odkurzacz jest wyposażony w cyfrowy bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC, który ma wiele zalet. Jest wysokowydajny i w odróżnieniu od zwykłych silników cichszy, bardziej niezawodny, energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Teraz także ma udział w wysokiej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa. Zapewnia trzy poziomy efektywności, które się zmieniają w zależności od uruchomionego trybu sprzątania. Moc ssania można ustawić także manualnie według potrzeby i poziomu zanieczyszczenia.

Wydajny silnik i wysoka moc ssania

Bateria LG BYD

Odkurzacz jest zasilany bardzo dobrej jakości, wysokopojemną baterią LG BYD 3200 mAh, dzięki której może sprzątać na jednym naładowaniu 180 minut. Baterie te wyróżniają się długą żywotnością, wysoką mocą, bezpieczeństwem i stabilnym cyklem. Ze względu na swoje właściwości są wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym lub w bateryjnych magazynach energii systemów fotowoltaicznych. W momencie gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji dokującej.

Bateria LG BYD

Dostosowuje się do Twojego domu

Odkurzacz automatyczny VR3110 jest wyposażony w trzy szczotki główne (CARPET, HARDFLOOR i PET) i dwie szczotki boczne. Szczotki główne można zmieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne pozwalają zebrać więcej nieczystości i doskonale sprzątają wzdłuż ścian, wokół mebli, w narożnikach pomieszczeń i innych trudno dostępnych miejscach. VR3110 to mądrze opracowany robot, który dostosowuje się do całego Twojego domu.

Dostosowuje się do Twojego domu

Szczotka Carpet

Jest to spiralna szczotka zbudowana z połączenia włosia i gumowych lamelek. Jest odpowiednia do wszystkich rodzajów podłóg z dywanami włącznie.

Szczotka Carpet

Szczotka HardFloor

Ta szczotka jest idealna przede wszystkim do twarych podłóg. Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może zebrać do 3x więcej zanieczyszczeń z miniaturowymi cząsteczkami włącznie. Z tą szczotką posprzątasz efektywnie i jednocześnie oszczędnie bez porysowanych podłóg.

Szczotka HardFloor

Szczotka Pet

Z tej spiralnej szczotki wyposażonej w gumowe lamelki ucieszą się przede wszystkim posiadacze kudłatych pupili domowych. Zbiera ona nawet najmniejszy kurz, sierść zwierząt albo włosy ludzkie tak, że nie dochodzi do ich splątywania się.

Szczotka Pet

CARPET Turbo

Z funkcji Carpet Turbo możesz skorzystać jeśli masz zainstalowaną w robocie szczotkę Carpet. Aktywuje się ona w momencie, gdy odkurzacz najedzie na dywan. Automatycznie zwiększa moc ssania do maksimum, aby zapewnić naprawdę efektywne sprzątanie. Po powrocie na twardą podłogę wraca do poprzedniej mocy.

CARPET Turbo

Czujnik TOF – doskonała orientacja

Robot jest wyposażony w specjalny czujnik, który zapewnia perfekcyjną orientację na odcinkach wzdłuż ścian. Chroni w danym momencie odkurzacz i meble przed uszkodzeniem. Ponieważ podczas pracy robot utrzymuje niewielki odstęp od wszelkich przeszkód, nie dochodzi do zderzeń. Czujnik ten jednocześnie służy do detekcji szkła i czarnych ścian, więc robot poradzi sobie ze sprzątaniem także wzdłuż tych powierzchni.

Czujnik TOF – doskonała orientacja

Sterowanie

Robotem można sterować za pomocą bezpłatnej aplikacji Concept Robot w języku polskim na iOS i Android. Możesz dzięki niej zaplanować sprzątanie w dowolnym miejscu i czasie oraz śledzić w czasie rzeczywistym, ile posprzątał i gdzie się obecnie znajduje. I chociaż nie będzie Cię w domu, sprzątanie będziesz miał zawsze pod kontrolą. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji albo nie masz smartfona, możesz sterować odkurzaczem także za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Sterowanie

ROOMPLAN

Inteligentna funkcja ROOMPLAN zaplanuje Twoje sprzątanie co do szczegółu. Za pomocą aplikacji możesz nastawić dla każdego pomieszczenia lub wyznaczonej strefy dokładny czasowy plan odkurzania, tryb sprzątania i moc ssania. O resztę już nie musisz się martwić. Robot automatycznie się włączy w zaprogramowanym czasie, a po ukończeniu sprzątania wróci do stacji ładującej.

ROOMPLAN

Total Surface

Dzięki funkcji automatycznej kontynuacji sprzątania Total Surface nie musisz się obawiać, że odkurzacz nie poradzi sobie ze sprzątaniem większych powierzchni. Jeśli w czasie odkurzania się rozładuje, automatycznie znajdzie stację ładującą, w której poczeka do pełnego naładowania. Potem automatycznie wraca do sprzątania i kontynuuje pracę tam, gdzie ją przerwał.

Total Surface

Kompletne automatyczne sprzątanie

Ten tryb służy do sprzątania całego domu. Robot go przeszuka i wygeneruje mapę, którą następnie podzieli na mniejsze strefy. Potem poszczególne powierzchnie dokładnie jedną po drugiej odkurzy wzdłuż ścian, a następnie posprząta liniowo pozostałe przestrzenie. Po ukończeniu sprzątania automatycznie wróci do stacji ładującej.

Kompletne automatyczne sprzątanie

Sprzątanie strefowe

Główną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie będzie sprzątał całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego potrzebujesz. Za pomocą aplikacji możesz zdefiniować i nazwać do 15 stref, z obszarami zakazanymi włącznie. W wybranej strefie robot posprząta w taki sam sposób, jak przy sprzątaniu automatycznym, tzn. odkurzy wzdłuż ścian, a następnie liniowo posprząta pozostałe przestrzenie. Dużą zaletą trybu strefowego jest możliwość wyznaczenia stref zakazanych, których robot nie będzie odkurzał. Docenisz to np. podczas wycierania, kiedy nie będziesz chciał, aby odkurzacz najeżdżał na dywany. Jeśli chcesz zwiększyć efektywność sprzątania, możesz skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, dzięki której robot po ukończeniu zwykłego odkurzania powtórzy sprzątanie po liniach wszerz względem swojej pierwotnej drogi, i TURBO, która zwiększa moc ssania do najwyższego poziomu.

Sprzątanie strefowe

Sprzątanie lokalne

Tryb lokalny służy do sprzątania mniejszych powierzchni. Możesz go włączyć bezpośrednio na korpusie odkurzacza, a robot przy średniej mocy ssania dwukrotnie posprząta obszar o powierzchni 2 x 2 m ze środkiem w swoim punkcie wyjścia. Jeśli chcesz, aby posprzątał staranniej, możesz za pomocą aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie pojedzie w wyznaczone miejsce, które określi jako środek, i wykona dwukrotne odkurzanie z maksymalną mocą na obszarze o wymiarach 1,5 x 1,5 m.

Sprzątanie lokalne

Tryb cichu

Jeśli nie chcesz, aby robot przeszkadzał Ci podczas oglądania ulubionego programu, aktywuj tryb cichy, który wyłączy wszystkie komunikaty dźwiękowe. Podczas pracy w aktywowanym trybie cichym robot nie będzie przeprowadzał sprzątania planowanego.

Tryb cichu

TripleAirClean

Odkurzacz automatyczny VR3110 jest wyposażony w zaawansowany system filtracyjny TripleAirClean. Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, która jest w stanie usunąć z powietrza do 99,9% cząsteczek i innych czynników szkodliwych, z bakteriami i wirusami włącznie. Dzięki temu uzyskasz maksymalnie czyste otoczenie, które docenią przede wszystkim alergicy i rodziny z małymi dziećmi.

TripleAirClean

Specyfikacja techniczna

 • Model: Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser
 • Kolor: szary
 • Bateria: Li-ion 3200 mAh
 • Głośność: 60–70 dB
 • Wysokość: 10 cm
 • Średnica odkurzacza: 35 cm
 • Czas pracy: do 180 min
 • Czas ładowania: 240 min
 • Moc ssania: 3300 Pa
 • Możliwość mopowania: tak
 • Zbiornik na wodę: tak
 • Pojemność zbiornika na nieczystości: 600 ml
 • Pojemnik zbiornika na wodę100 ml
 • Filtracja: potrójna filtracja z filtrem HEPA
 • Obsługiwane typy powierzchni: powierzchnie twarde (parkiet, płytki ceramiczne, linoleum), niskie dywany
 • Zdalne sterowanie: tak
 • Ładowanie pilota zdalnego sterowania: 2x bateria 1,5 V typu AAA (brak w zestawie)
 • Planowanie sprzątania: tak
 • Funkcja wirtualnej ściany: tak
 • Wi-Fi: tak
 • Sterowanie za pomocą telefonu: tak
 • Nazwa aplikacji: Concept Home - Android / iOS

Zawartość opakowania

 • Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser 1x Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser
 • Bateria Li-ion 3200 mAh 1x Bateria Li-ion 3200 mAh
 • Stacja ładująca 1x Stacja ładująca
 • Ładowarka 1x Ładowarka
 • Pilot zdalnego sterowania 1x Pilot zdalnego sterowania
 • Zbiornik na wodę z tekstylną ścierką mopującą 1x Zbiornik na wodę z tekstylną ścierką mopującą
 • Zapasowa tekstylna ścierka mopująca 1x Zapasowa tekstylna ścierka mopująca
 • Szczotka główna Carpet 1x Szczotka główna Carpet
 • Szczotka główna Hardfloor 1x Szczotka główna Hardfloor
 • Szczotka główna Pet 1x Szczotka główna Pet
 • Filtr HEPA 3x Filtr HEPA
 • Filtr pianowy 1x Filtr pianowy
 • Szczoteczka do czyszczenia 1x Szczoteczka do czyszczenia
 • Instrukcja obsługi 1x Instrukcja obsługi

Wasze pytania

Wstawić pytanie

 • Piotr 17. 11. 2021

  Nie ładuje

  Witam co jest powodem ze robot Concept vr 3110 mimo podłączenia do stacji ładowania nie ładuje się zielona dioda w stacji włączając robot po 30 sęk info ze jest rozładowany

  • Monika Specjalista 18. 11. 2021

   Dzień dobry, 

   proszę przeczyścić styki ładujące na stacji jak również na robocie. Proszę przenieść stację w inne miejsce. I zobaczyć czy na innym gniazdku będzie ten sam problem. A jeżeli nic nie pomoże to proponuję odesłać urządzenie na reklamację. 

   Pozdrawiamy, team Robot World 

Recenzje produktu

0%

0%

0 ocen

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

0 % ludzi poleca produkt

Dodać własną recenzję

Dodaj własną recenzję

Zamknąć

Napisz zalety i wady, każdy punkt na jeden w jednym wierszu.Zostaw puste, jeśli nie masz pomysłu.

Całkowita ocena Ilość ocen 100%: 74

Produkt został dodany do kosza

Zamknąć

Do koszyka

Dostawa ZA DARMO!

Produkt dodany do porównania

Zamknąć

Porównać wszystko