Odkurzacz basenowy Dolphin S200
-
Doręczenie do 2-4 dni!
Przy realizacji zamówienia do 15:00
Kod towaru: 101650
Cechy produktu
- Proste użytkowanie i obsługa
- Dostęp filtracji od góry - bardzo łatwy do wyciągnięcia i czyszczenia
- Odkurzacz jest bardzo lekki i łatwy w użyciu
- Szybko usuwa brud z basenu
- Aktywna szczotka, która usuwa glony i bakterie z basenu
- Podwójna filtracja 20 μm i 100 μm (w opakowaniu)
Komu polecamy odkurzacz?
Dolphin S200 jest idealny dla właścicieli basenów o długości do 12 metrów i głębokości wody od 0,8 do 5 m. Dzięki opatentowanemu systemowi ruchu Power Stream może wspiąć się na ściany dowolnego basenu. Inteligentnie dostosowuje swój ruch do kształtu basenu i wskazuje przeszkody dla maksymalnej wydajności i skutecznego czyszczenia.
Doskonała podwójna filtracja
Dolphin S200 charakteryzuje zaawansowana filtracja wody. Jest wyposażony w kosz filtracyjny, który składa się z 2 filtrów - w zależności od potrzeb możemy używać kosza z wkładami siatkowymi (100 µm), głównie do wiosennego czyszczenia basenów bądź kosza z wkładami kartuszowymi, który zatrzymuje najdrobniejsze zanieczyszczenia. Możliwe jest także używanie obu koszy filtracyjnych jednocześnie, co zapewnia dwustopniowy system filtracji.
Konserwacja? To naprawdę bardzo proste. Górny dostęp do kosza filtracyjnego umożliwia jego wygodne usuwanie. Następnie wystarczy spłukać go czystą wodą (poszczególne filtry do koszy mogą być rozkładane).

Dwie aktywne szczotki usuwają prawie wszystko
Dolphin S200 ma dwie aktywne szczotki, które obracają się dwa razy szybciej niż paski robota. Robot oczyści glony i bakterie, odfiltruje cały brud, który osadza się na dnie i na ścianach basenu.

Kompletne pokrycie basenu
Dolphin S200 czyści dno, ściany i linię wody basenu. Zetrze brud i filtruje wodę z prędkością 17 m3 / godz. Wykorzystuje opatentowany system MotionStream do poruszania po ścianach, aby wytworzyć ciśnienie na powierzchni basenu i pomóc przesunąć robota w górę i w dół po pożądanej stronie. Dzięki temu może całkowicie pokryć wszystkie rodzaje powierzchni basenu, takie jak folia, laminat, ceramika, beton, stal nierdzewna i wiele innych.

Specyfikacja techniczna
- Model: Maytronics Dolphin S200
- Kolor: biały / szary / niebieski
- Możliwość filtracji: 20 μm i 100 μm (podwójna filtracja już w opakowaniu robota)
- Filtrowana objętość wody: 17 m3 / godz
- Masa bez kabla: 7,5 kg
- Napięcie pierwotne: 200-230 V, 50-60 Hz
- Napięcie wtórne: 29 V
- Zabezpieczenie elektryczne: Odkurzacz IP 68
- Zabezpieczenie elektryczne: transformator IP 54
- Długość kabla: 18 m
- Zalecany do basenów o długości: do 12 m
- Zalecana temperatura wody: 6 - 34 ° C
- Optymalna temperatura wody roboczej: 18 - 32 ° C
- Zalecana temperatura przechowywania: 5 - 45 ° C
- Minimalna głębokość basenu: 0,8 m
- Maksymalna głębokość basenu: 5 m
- Wydajność filtra: 20/100 μm
- Czas cyklu czyszczenia: 2 godziny
- Kontrola aplikacji: nie
Zawartość opakowania
-
1x Dolphin S200
-
1x Kosz filtra 2w1 20 µm i 100 µm
-
1x Transformator
-
1x Instrukcje użytkowania
Recenzje produktu
Akcesoria
-
Aktywna rolka jezdna ze szczotką PVC do Dolphin S200, S300i
159,00 zł z VAT
Na zamówienie - ustalimy termin














Wasze pytania
Zadaj pytanie
Nie zostało dodane żadne pytanie.